Споделена история от Спорт и красота

Съвети за голям бицепс :)
Здравейте, пиша тази тема за да чуя вашите мнения и съвети. Така, на 16 г. съм, 49кг и 170см. От няколко дни почнах да си правя тренировки за ръце и плочки. Аз много искам да имам голям бицепс, ако някой от вас има някакви съвети за по голям бицепс ще се радвам да го чуя. Относно тренировката, която правя, ами изтеглих си едно приложение на телефона, и всеки ден правя тренировки от там. (в продължение от 4 дни :d )Като го свърша правя допълнителна тренировка като 15 лицеви по 5 серийки. Ами това е, от вас искам да ми кажете съвети за голям бицепс :). Също така забравих да споменя че се храня здравословно, спрях да ям junk foods и се чувствам много добре. Очаквам вашите коментари :)

Коментари

1.   Момичета с големи задници и момчета с големи ръце. Поезия в 21 век.
За да не излезе, че спамя темата, натрупай маса. Ти си 50 кг. Виждал ли си някой на тези килограми с голям бицепс. Намери програма за повишаване на маса, купи си тежести, прави лицеви опори и набирания. Аз бих си купил ластик със съпротивление. Не са скъпи, а упражненията с тях са разнообразни. Моят съвет е, ако си действително сериозен, тренирай цялото си тяло. Изгради хармонично тяло, не просто големи ръце. Не забравяй да тренираш краката, за да не изглеждаш нелепо. Прави клекове с тежест/ластик.

Ако идеята ти е да се докараш пред момичетата, прави сгъвания с дъмбел, набирания и се опъни в черна тениска, един размер по-малка.

Успех

2.   1. Генетика.
2. Търпение и постоянство.

3.   Колкото и да е голям бицепсът, ако мозъкът е малко - нищо не става!

6.   С това тегло и ръст, ще ти трбяват поне 6-7 кила, за да достигнеш здравословен минимум.

Лицевите опири са супер, но не и за бицепс.
Най-лесно ще ти е, ако ползваш гири. Набирането на лостове също помага, но за съжаление, трябва да имаш много добра кондиция, иначе се умаряш прекалено бързо и си нарушаваш тренировката.
https://fitbg.net/blog/training/uprajneniya-za-biceps

Този пост дава добри насоки.

И нещо важно - щом до тези години не си взел да качваш маса, ако си решил, че ще си като Джон Сина или Скалата, просто ти казвам, че няма да стане. Просто ти го казвам, за да не се тормочиш направо и да нямаш нереалистични очаквания.

7.   Бицепс не се прави от лицеви. Лицевите напрягат гърдите. Без тежести няма как да имаш големи ръце, а и ти си още лапе на 16 години, а искаш хубава мъжка физика. Започни да вдигаш тежко. Може и на лостове да се поупражняваш като за начало.

8.   Номер 3, в България става. За женските индивиди особено тези между 15-20 години, колкото е по- голям бицепсът и нагло поведението, толкова по- добре. Масово тва им е идеалът. Наглостта обаче компенсира и големината на мускулите- сещам се веднага за двама, дето са ниски и слаби, ама тъпи и нагли, хич не им липсва внимание, единият още в 8 клас си беше хванал даже с две години по- голяма, след някокоо месеца момичето реве кви били мъжете. И в този сайт е пълно с истории на жени, които са третирани като парцали точно ей от такива.