Споделена история от Спорт и красота

Да си татуирам ли главата
Здравейте. Аз съм голям фен на татусите. Имам вече мнооого, но всички са на места на които не се виждат със зимни дрехи. И двете ми ръце, единият крак и гърдите ми са татуирани целите. И отскоро съм в чуденица дали да си татуирам главата. Много искам да го направя. Ама много!!! От няколко месеца всеки ден това си мисля. Един клип на татус за цялата глава много ме вдъхнови, много искам да си го направя този или подобен. Аз така или иначе съм с гола глава от около година, ако искам да скрия татуса мога да си пусна косата. Трябва някой да ми даде кураж да го направя, близките ми както винаги са против и ме мислят за ненормален. Ето това е татуса който най много ми хареса:
https://m.youtube.com/watch?v=_GaNu_YmAZ0

Коментари

1.   Такива като теб трябва да се татуират, че да ги заблелязваме от далеч. Даже още по-добре си татуирай челото.

2.   Недей, след време ще съжаляваш! Не знам дали осъзнаваш последствията от едно татуиране на главата, но нека да кажем, че няма да те вземат на работа за по-престижна позиция само като ти видят татуировката. Задай си въпроса в каква позиция ще си след 5, 10 години и си прецени сам. Въпреки всичко живота и тялото си е твое...

3.   Не.

4.   Брат,освен ако не си wizz khalifa, вензи венз или цирков артист, никакви татуси.

5.   Татуирай се брат! Само гледай да не оплешивееш някой ден, че плановете да я скриеш отпадат!

6.   Аз съм с цял гръб и двете ръце. Обмислям за цялостен отпред на тялото, но за краката не съм съгласен, даже и да им някой, които страшно ми харесват. Но знам ли... може и да си направя по-нататък, но за главата човек... не бих.

Първо, защото трябва да си 0 или 1-ви номер до края на живота си, че да се "вижда" ако това ти е целта. Моята лично не е, даже лятото ходя с дълъг ръкав дрехи, ако не е много, много топло. А татусите ми са цели и големи, а не по 10 на едната ръка и 10 на другата (супер грозно е - лично мнение) все едно лепенки от онези дъкви по 5-10ст., които бяха едно време.

Втрото, защото стигнеш ли до там... лесно можеш да прескочиш всяка друга граница и хората вече ще те гледат по доста по-различен начин и социалния ти живот ще трябва да се "таргетне" - прицели в други хора. Защото не всеки ще те "хареса" на пръв поглед. А друго, направо ще искат да се оженят за теб. И ако ти не си техен тип, оставаш посредата без човек до себе си.

НО всичко по-горе написаното от мен се обезсмиля само от едно нещо...

Ако това е нещото, което искаш и наистина много го искаш и знаеш, че няма да съжаляваш за това - ДАВАЙ! Не просто давай ами добави и нещо от себе си към татуса. Дали повече цветове или някой черти да са по-различни, за да може да е индивидуално. А и лесно може си пуснеш коса и да скриеш татуса.