Споделена история от Спорт и красота

Силиконови импланти
Здравейте.
Бих искала да се обърна към дамите с импланти в гърдите, споделете относно възстановяване и болката след операцията.
Обръщам се и към дамите,поставили импланти в Турция.

Коментари

1.   Боже господи, моля ти се недей да се съсипваш... Ще започнеш с импланти, после джуки, скули, нос, дупе и така докато не се съсипеш тотално. Това е като наркотик, до скоро и аз имах подобен проблем само че с татуировките (мъж съм). И аз като по-малък си викам много готино, жените ме харесват ама като поумнях вече ме е срам да се съблека, че мязам на затворник. Дори и сега да си добре след някоя друга година няма да мязаш на нищо, познавам момичета на по 30 години, които от сега мязат на 45-50 годишни лелки в лицето, в тяло да не говорим... Ако го правиш заради мъжете недей, всеки сериозен мъж ще ти каже че предпочита умна, усмихната и естествена жена пред някоя сглобена кукла, ако го правиш заради себе си тогава действай, няма кой да те спре и да не ти пука щом ти се харесваш!

2.   Айде, поредната БГ бръмчалка, която иска да си надуе гърдите и устата. Не се спряхте. Има много такива теми в форумите на БГ чавките.

3.   И още нещо - тези импланти не са завинаги. Като ги сложиш иска ревизия на определени години и смяна на импланта. А с годините кожата се отпуска, гърдите увисват и ще плачеш. Въобще не е толкова розово, колкото ти изглежда. Да не говорим за болка, усложнения, за които бръмчалките мълчат.