Споделена история от Спорт и красота

Водна аеробика
Здравейте, значи записала съм се на водна аеробика с моите момичета(възрастова група 50+) И като пуснаха една песен, аз веднага започнах да рипам-не можеш ма спреш! Но проблема ми е, че никъде не мога да я намеря. Попитах треньора, един простак, и той ми каза нещо на английски. Аз най-учтиво го помолих да ми каже какъв е българският вариант на тази песен. Тъй като очевидно моя треньор не е наясно с новите технологии, той ми каза, че вариант на тази песен не съществува на български. Та попитах Весето, момичето е завършила английска гимназия все пак (наборки сме). Казах ѝ думата, която що-годе бях запомнила, и тя ми каза, че такава дума няма-измислил си я е простакът. Така или иначе мисля да ходя вече в следобедните групи, защото там е друг, по-свестен. Но това не решава проблема ми! Можете ли да ми кажете коя е тази песен? Сега ще ви я опиша. В нея пееше едно много симпатично момче(аз по гласа познавам), което пееше нещо от сорта на раки-паки-бич
Благодаря Ви предварително! Много ще ми помогнете, внучето ми ще има рожден ден и аз искам да му изпея нещо за рождения ден!

Коментари

1.   Хаххах разсмя ме :)
Виж из you tube да не е "taki- taki" пяха я много певци в различни кавъри

2.   Най-вероятно няма да е тази, тъй като се пее от жена, обаче припяват мъжки вокали, където се пее, това, което написа:"раки-паки"
"Андреа-Никой друг"

3.   Ох, тази не е ли същата изкуфяла женица от темата с "дивите" ѝ съседи, които са си направили прозорец?

Мод: как позна?

4.   Модераторе, модераторе, к’во ли не си чел! Щом историите в сайта са така щури, к’ви ли са тези, дето не се публикуват?

5.   Трябваше ли надълго и нашироко да ни описвате ситуацията? Ние не сме клюкарките пред блока. Достатъчно беше да напишете “Раки-паки бич”, но не задължително е да разберем коя е Веска и какво е отношението Ви към треньора. Бабешка му работа!

6.   Номер 3:Абе ей, дивако какъв си ти, да ме наричаш изкуфяла? Аз може да съм по-със всичкия си от тебе! Тиквеник такъв!
Номер 4,абе я недей много да философстваш! Куха лейка такава!
Номер 5, ти турски сериали не си ли гледал, бе?! Всичко си има предистория, амаха неграмотник!

7.   Това шега ли е?