Споделена история от Спорт и красота

Попадали ли сте на такова червило?
Здравейте!

Попадали ли сте на червило или гланц, които действително да вършат работа по отношение на уголемяване обема на устните оптически?

Знам, че реално става само с филъри, но понеже така или иначе имам сравнително хубави и нетънки устни, много ми се ще да намеря продукт, който да ги кара да изглеждат още няколко идеи по-плътни и пухкави.

Много козметични магнати предлагат червилата си като booster или lip-plumper, но не съм убедена кое наистина работи, така че ако можете да ми помогнете с насока, ще съм ви много, ама много благодарна!

Благодаря и на редактора за одобрението! :)

Коментари

1.   Просто размажи червилото извън границите на устните и така ще изглеждат по-големи.

2.   Не съм ползвала такива, защото си харесвам естествените устни, но преди много време четох, че ментовото масло върши подобна работа и си купих да пробвам. Резултат наистина има, най-добре можеш да си направиш домашен лип-бустър като сложиш на гланц за устни, или течно червило, няколко капки от маслото. Важно е да не прекаляваш, защото люти на очите.

Между другото, с добър контур на устните също може да постигнеш много. Тук също е важна умереността, иначе резултатите са смехотворни. В 9 от 10 случая на жени с големи устни, изглеждат отвратително.

Нина

3.   За мен най-добрата комбинация си остава кафяв молив за устни с нюд червило мат. Като моливът да излиза леко от очертанията.

Ж 21

4.   Задели 300 лв и си сложи едни устни, кво да се мъчиш с тия тъпотии от по 2 лв дето нищо не правят.

5.   https://makeup.bg/product/286545/

6.   Да, нещо такова. Бях доволна само от тези на Eveline, които са по около 8 лв., наистина щипят устните и сега съм набелязала на Too faced за около 45 лв. Те са по-добри като марка. Аз имам доста тяхни червила и са много дълготрайни и силно пигментирани, но това конкретно само гланц го прави, уголемяването. Ефекта е лек до половин път по-големи. Просто ги подчертава, не ги уголемява. Моите са пухкави и добри, а с такъв гланц стават хубаво изразени.

7.   Гледала съм в ютюб ,че миглоизвивачката върши същата работа. Пробвай.

8.   Бе кой само слага една звезда на всеки коментар, ебаси и недоволните влизат в тоя сайт да си изкарат дневната доза злоба даже и без да четат написаното сигурноо...