Споделена история от Спорт и красота

Дами, бъдете честни!
Здравейте, веднага ще започна и ще се обърна предимно към дамите (мъжете в България сме с едно закостеняло балканско мислене )
Харесвате ли мъже с дълга коса завързана? Предпочитате ли ги? Също така за коса зализана назад с няколко кичура пуснати по челото? Говоря за не прекалено дълга. До раменете почти даже леко по-къса.

Коментари

1.   На някои им отива стряшно много, да. На мен ми харесва ако стои добре с цялата визия.

2.   Харесвам много неща, а дълга вързана коса не е толкова често срещано по нашите ширини. Определено, косата не ми е от решаващо значение, когато оценявам някой мъж и не бих влезнала във връзка с него, само защото намирам не много дългия кичур за чаровен.
С една дума, оценявам го като " и какво толкова".

4.   Не, аз лично изобщо не харесвам. Губи ми се цялото мъжество. Защо ви е дълга коса?? Плитки ли ще си плетете. Още малко и по фризьорските салони ще тръгнете, аман от тая суета!

5.   Аз умирам за мъже с дълга коса, стига да им отива. Падам си по рок и метъл стила и може би от там идват предпочитанията ми. Много е важно обаче дългокосият мъж да си поддържа косата - да не е заплетена, мазна, с пърхот и т.н. Хубавата коса е добре даже и пусната.

6.   Аз не понасям мъже с дълга коса. Гнусно ми е!

7.   Аз лично харесвам, ама не и ако е немита коса на неподдържан човек. По принцип косата не е толкова водеща за мен и други неща са по- важни, а и всяка жена харесва различни неща.

Black Sabbath

8.   И аз като № 5 харесвам мъже с дълга коса (че и пусната), стига да им отива.
И аз слушам рок музика. Чак в дебрите на метъла не съм навлизала, но рок слушам и то много.
Аз съм потребителката, която в една друга тема публикува снимки на един дългокос симпатяга рок изпълнител, но не я взеха насериозно :)))

9.   Бляк не...Гади ми се дори и във момента ми се догади и ми стана лошо от такива мъже!УЖАААС!!!

10.   Не съм била с мъж с такъв тип прическа досега.
Не съм се и заглеждала по такива,ако трябва да съм честна.

Ж22

11.   до номер 4
Нека се върнем назад в историята, когато "най-големите мъже" са били с дълга коса. Мъже с плитки е имало в много култури и не са по-малко мъже от сегашните. Както автора е написал/а закостеняло балканско мислене. Тук на почит е бръсната глава анцунг и наркомански изпълнения..

12.   Не, а и мъжете с дълги коси винаги са им отвратителни. Мазни с пърхут, с цъфтящи краища и рехави. Ужасно гнусно.

13.   Има мъже, на които им добавя още повече сексапил, но съм виждала и нелепо изглеждащи. Тип метали не харесвам, особено ако косата е мазна. Ако не е супер фрапантна прическа, не я отчитам като плюс или минус. Все ми е едно.

14.   На някои мъже им ходи, на други не, но като цяло харесвам, защо не.
Ж22

15.   Да!

Ж17

16.   Мъжете с дълга коса не са ми фетиш. Харесвам класически мъжки подстрижки. Сега, ако е много красив и ефектен мъжът, по-дълга коса (не до кръста, ами до врата/раменете да речем - нещо тип Ник Картър от Бекстрийт бойс) би била плюс. Ама някакви мазни метъли с опашки и коси по-дълги от моята не ме кефят.

17.   Аз съм момче с дълга коса черна и много гъста и лъскава и преди я носих на опашка после си я правих в емо стил изтанена и сега пак ми е дълга и си харесвам косата, на мен пък са ми смешни момичетата които си падат по плешове и разни бръснати тикви, не съм метал и рокер а просто ми харесва да имам дълга красива коса даже самураите са имали, защо момчетата да нямаме дълга коса? Кой го казва?

18.   Естествено. Мъжете с дълга коса са много симпатични иннестандартни.
Вземете например Джони Деп. Уникално красив мъж, а е с дълга коса, с която изглежда по-добре отколкото с къса. Така, че не е грозно, а точно обратното.

19.   По тази логика Антонио Бандерас в Десперсдо, направо побърка всички жени.
Българите са друг тип мъже и е много рядко на някой да му стои наистина добре.

20.   Не харесвам нито мъже на опашка, нито такива с кичурчета отпред. Повечето мъжки дълги прически за съжаление оставят леко нехигиенично впечатление. Oсвен това мъжете често не знаят как да се грижат за дълга коса и да я подхранват и това много се отразява на състоянието и - изтощена, с наръфани, нацъвтели краища и най-лошото - докарват си преждевременно оплешивяване.

21.   Моят мъж ходеше с коса вързана на опашка доста време и така бях свикнала, че когато накрая се пострига ми трябваше време да го възприема. После пък мина в другата крайност и беше с почти гола глава, но аз не го харесвам така и сега е с къса прическа и мисля, че така му отива най-много.
Колкото до дългата коса, зависи. На някои мъже им отива, на други не, освен това трябва да е чиста и поддържана, проскубаните мазни кичури не отиват на никого! Така, че зависи от целия стил на човека. А и не на последно място какво работиш. Ами ако работиш в банка или си адвокат, ами няма да стои на място такава прическа. Ако обаче си с творческа професия, супер.

22.   Не харесвам вързани на опашка нито жени, нито мъже.
Харесвам мъже с дълги коси, но до раменете, но косата им трябва да е гъста, лъскава и добре поддържана. Ако косата започне да се прошарва, да използва боя за коса за мъже.Дори имах гадже с дълга коса и до ден-днешен е със същата дълга коса.

24.   Да харесват ми доста.
Много е секси мъж с дълга добре поддържана коса.