Споделена история от Спорт и красота

Мислех си че съм красива, докато не видях ангелите на Виктория Сикрет....
Ние българките, навсякъде се спрягаме ако не за най-красивите, то за едни от най-красивите жени в света. Обаче наскоро разбрах за съществуването на модна марка за бельо Виктория Сикретс, изгледах няколко ревюта и останах смаяна. Не бях виждала толкова красиви жени дори на конкурсите за Мис Свят...Изключително красиви, стройни, сексапилни с чисти кожи, красиви очи, гъсти и дълги коси и висок ръст жени. И направих сравнение с българските жени по-конкретно със себе си, и установих....че не съм чак толкова красива. Какво е вашето мнение, българките красиви ли са въобще? Особено сравнени с модели от световен подиум?

П.П. И не ми обяснявайте, как тези модели на Виктория Сикрет са красиви защото са с пластични операции. Проверих критериите на марката и там пишеше, че не се допускат жени с каквито и да било пластични намеси, или иначе казано, тези манекенки са напълно естествено красиви.

Коментари

1.   Българките са красиви, защото СРЕДНОСТАТИСТИЧЕСКАТА ЖЕНА е красива. Не може да сравняваш една обикновена жена с модел. А и дори да нямат пластични операции, то тренират, внимават как се хранят, ходят по скъпи процедури, гримират ги професионалисти.

И на теб това да ти беше работа, и ти щеше да изглеждаш така....

2.   Разбира се, че някои от от тях са с пластични операции, ти наред ли си? Те са били естествено красиви, и ВЪПРЕКИ това индустрията е такава че ги кара да си правят интервенции. Най-малкото поне имат ботокс, филъри и т. н. Колко за българките, аз се харесвам но знам че не съм най-красивата, не мисля че сме най-красивите честно казано, но смятам че сме много по-красиви от американките, англичани, германци..

4.   Във всяка държава има красиви жени, но процентът е минимален. В голяма страна като Америка е нормално да се срещат повече красавици. Иначе всеки народ смята своите жени за най-красиви, но това не отговаря на истината. Питай например македонците. Повечето красиви жени всъщност да средна хубост, но на фона на мнозинството от неподдържани също изпъкват с красота. Не се комплексирай, че не си по-по-най, а бъди най-добрата версия на себе си. Нв всички можем да сме печеливши от генетичната лотария.

5.   Бях гледала интервю с една от ангелите на Виктория Сикретс, разказваше как един колко си дни преди ревю спират да ядат всякаква храна интензивни тренировки, а ден или два преди самото ревю спират да приемат дори вода. Не можеш да се сравняваш с тия - точно това е целта на тази индустрия да ни показват някакви безумни стандарти за красота и да побъркват жените от комплекси и психични разстройства и да ги правят консуматори на козметичната, хирургическата и прочие индустрии. Нормалните жени не изглеждат така.