Споделена история от Спорт и красота

Защо европейците са старолики
Защо европейците изглеждат по-стари от възрастта си, а азиатците и африканците изглеждат по-млади. В България много хора на 20 години вече имат бръчки и самите им лица изглеждат по-стари като на 30 или повече. Момичета на 14 изглеждат като на 25 години. Каква е причината гените да са такива? Хората от монголоидната раса са масово младолики, не можеш да познаеш възрастта им, африканците също и много от арабите също са младолики. При всички тях е обратното-изглеждат-по млади от колкото са.

Коментари

1.   Ами староликите са такива,защото са в Европейския съюз.Ако разбираш сарказма ми и контекста на идеята.

2.   Гените играят роля, но най-важни са навиците: как използваш тези гени по възможно най-добрия начин. В България въздухът в големите градове е мръсен, а храната често некачествена. Това в съчетание с лоша култура на хранене и подръжка (липса на спорт, тютюнопушене, употреба на алкохол и занижена лична хигиена), съчетано при жените с прекомерна употреба на грим, води до това, което си установил. Освен това вътрешният свят се отпечатва на лицето и тялото: един позитивен и трудолюбив човек, макар и с бръчици, изглежда по-сияещ и младолик.

3.   И аз съм го забелязала но не
знам защо е така.

4.   Европейската раса е с най-тънката кожа, което води до по-ранна поява на бръчки. По-малко колаген и еластин в кожата от останалите раси. Това четох преди време.

5.   Българите са сбръчкани защото пушат.

6.   В Европа пият най-много алкохол.

7.   Гени-мени, пълни глупости. Истинската причина се крие в демографската криза в цял ЕС, или това, че има изключително ниска раждаемост (няма кой да прави деца на жените... ама скоро ще проима) и населението на Европа прогресивно застарява и измира, без да се появяват нови хора. А от другите континенти без Америка, хората си живеят безгрижно и щастливо без проблеми, плодят се, и са си винаги младолики, защото нямат никакви извратени евроГЕЙСКИ закони, които да им забраняват да се размножават. Ако не искате краят на европеидната (бялата) раса да дойде, множете се и плодете се и вие, както е казал Господ, ако ли пък не-гответе се за вечни мъчения и страдания в Ада!

8.   Правилно си забелязъл, сигурно живееш в чужбина като мен. Вчера бях в един китайски ресторант и когато плащах на касиерката, сметката ми беше малко над $10, но тя не ми взе повече от $10. Аз й направих комплимент, че има добро сърце и когато се омъжи съпругът й ще бъде много щастлив. Тя веднага ми отговори, че е отдавна женена и има 2 малки деца. Аз останах учуден и я попитах на колко е години, а тя ми каза, че е на 36 г. В моите очи тя изглеждаше на около 20,21 г.
Имах и друг случай. В един виетнамски супермаркет когато плащах на касиерката я попитах защо разрешават на под 16 годишни да работят (в Калифорния не се разрешава), а тя ми отговори, че е на 25 г. Авторе и аз се чудя, изглежда има нещо общо с диетата, а може би и генетиката им.

9.   Забелязъл съм, че жените със светла кожа и естестнено светли коси се сбръчкват най-рано. Кожата им става като пергамент. Нямам обяснение защо е така, но е факт.

10.   Ганьо бъдейки заобиколен от Ганьо, от стреса генерира свободни радикали в такива дози, че ако му вземат проба от кръвта могат да направят от това количество хапче за състаряване. Българите може да имат бръчки на 20, но къде видя в неидиотска държава такова нещо? Берлускони е на 84, а изглежда на няма и 50.

Лок Даун(Чорбаджията на курникът)

12.   Номер 4 е прав. По същите причини другите раси рядко имат и целулит, при азиатските май никога не съм виждала.

13.   Това е само при жените европейки мъжете НЕ