Споделена история от Спорт и красота

Фотоепилация
Здравейте! Решила съм да си взема фотоепилатор та въпроса ми е дали преди да го използвам трябва да се намажа с охлаждащ гел и да използвам бял молив за бенките? Както и всяка информация ще ми е полезна от човек който е ползвал фотоепилатор и има опит.

Коментари

1.   Това е 6282726 тема в този сайт за фотоепилаторите, ползвайте търсачката бе, хора, писна ми във всяка тема да пиша един и същия коментар за него, иначе аз го ползвам без охлаждащ гел и никой покрай мен не ползва такъв? На бенките се слага бял молив, ако искаш. Аз не слагам, заобикалям ги.

2.   Да си купиш фотоепилатор, наистина е ефикасно. Лично на моя пишеше в книжката, че на бенки не трябва да се поставя, просто избягваш като има бенка. Така правя. Аколо бенката само.

Lisa

3.   Здрасти. Ако имаш предвид малките фотоепилатори за домашна употреба, то аз ползвам такъв. Не се налага да ползваш охлаждащ гел, мощността на тези фотоепилатори не е като при онези в студиата. Бял молив също не ти трябва. Съветвам те обаче внимателно да четеш указанията и схемите за броя дни и броя процедури, които трябва да си правиш, за да не ти се образуват разни грозни петна. Желая ти успех!

4.   От авторката:
А забелязва ли се ефект от тези фотоепилатори?