Споделена история от Спорт и красота

Не знам как да се обличам
Здравейте! Аз съм момиче на 20 години. Бих искала да ви помоля за съвети и примери как да се обличам. Висока съм 173, тежа 55 кг, фигурата ми е пясъчен часовник, слаба съм, дълги крака, имам големи мускулести кръгли гърди, много тънка талия с много плосък корем с плочки и голямо дупе, което е изпъкнало (както е изпъкнало на Jen Selter, по същият начин). Имам дълга малко над кръста естествена средно руса коса, пъстри очи, но нося сини лещи и много бяла кожа. Лицето ми е много слабо и скулесто с форма на сърце, малък нос и средни към големи устни. Хората оприличават лицето ми на ангел и кукла, младолико е и ме мислят за дете. Вече сте наясно донякъде как изглеждам. Преди се обличах с къси рокли, тесни дънки, кецове, къси топове, високи токчета. Вече имам мъж и не му е приятно мъжете да ме виждат като сексуален обект, не искал хората да ме мислят за проститутка. И затова искам да си променя начина на обличане, така че той да се чувства добре. Аз не целя да съм облечена перверзно и не се интересувам да привличам мъжко внимание. Но когато нося широки дрехи изглеждам дебела, защото съм пясъчен часовник и това не ми харесва. Защото аз в действителност съм слаба, имам хубаво тяло, защо да се правя на дебела. Затова харесвам тесни дрехи, защото с тях изглеждам слаба. Не искам и да се обличам като момче, искам да приличам на жена. Във филмите виждам как под красива жена те разбират жена облечена с къса рокля по тялото и токчета. И на мен ми харесва този стил и ми отива, но нали е секси не мога. Затова искам съвети как да се облеча, така че да изглеждам красива, но не секси. Харесвам и кукленски стил сладки дрехи и много ми отиват, но за съжаление е почти невъзможно да се открият такива в България.
Моля без глупави коментари да си зарежа мъжа, защото такива съм чувала вече и са ненужни, защото това няма да стане. Връзката ни е перфектна и е добър човек, нямаме никакви проблеми и не е проблем за мен да си сменя стила, ако той не се чувства добре. Аз не се обличам за да привличам внимание, защото аз си имам вече мъж.

Коментари

1.   Няма как да изглеждаш дебела с тези килограми и височина.

Колкото до това, кое е мъжка и кое дамска дреха - всичко е стереотипи, възможно е след време мъжете да почнат да носят рокли, както едно време м Рим са се носели тоги... няма нищо женско в самата дреха сама по себе си.

А мъжете винаги ще те заглеждат, докато си млада, ако ше и чувал да нахлузиш, твоят приятел все едно не е заглеждал други жени никога. Стилът на обличане няма да ти помогне... освен ако не искаш да ходиш като тези мюсюлманки, на които само очите им се виждат.

3.   Не,връзката ти не е перфектна щом трябва да си сменяш стила заради мъж.Той отсега се мъчи да те променя,пък представям си по-нататък.Осъзнай се докато не ти е промил мозъка съвсем.

4.   Девойче, просто гледай да не изглеждаш пошло и евтино (границата между секси и пошло е много тънка).
Аз имам също тяло тип "песъчен часовник" и начина ми на обличане въобще не ме прави да изглеждам дебела, нито да приличам на момче.
Тесен топ в комбинация с широки " бойфренд" или "мом" дънки, елегантен прав панталон с вталено сако, тесни дънки в съчетание с красива свободна туника и колан, елегантна рокля до коляното, всякакви широки рокли и туники (широк колан в кръста), романтични дълги поли или рокли ще те направят да изглеждаш стилна и неотразима. Всичко с висока талия ще ти подчертае красивите извивки, без да изглеждаш пошло.

5.   Какъв мъж е, ако не може или не желае да даде искрен съвет на жената до себе си с какво облекло не би привличала мъжкото внимание? Всички мъже са пределно наясно какво женско облекло ги привлича и какво не. Питай твоя мъж, ако темата е изобщо истинска.

п.п. Последното се доказва лесно: Снимаш се поне два пъти в тялото, без да се вижда лицето ти, на две различни автобусни спирки в България; или на спирки в чужбина, ако тръгнеш да се оправдаваш, че си навън; или пред входната врата на селски къщи, ако си на село. После качваш снимките безплатно в интернет в Imgur.com с програмата ShareX и споделяш връзките към двете ти снимки тук, за да докажеш, че не лъжеш в историята си. Ти обаче ще си намериш оправдание да не сториш така, защото знаеш, че всичко е художествена измислица.

- Кифлоприземител