Споделена история от Спорт и красота

Футболни залози
Здравейте, всички знаем, че в днешно време хазартът е навсякъде и много хора са зависими но имам въпрос. Пробвали ли сте платени футболни прогнози? , Какво е мнението ви има ли смисъл от тях или не.

Коментари

1.   Не съм пробвал, а и събирам всички видове цветни метали, чието количество е доста солидно и понякога си взимам 60-100 лева-зависи и от килограмите, а цената на медта за кг. е 15 лв.! Наскоро имаше такива теми! Само се набутваш и реално нищо не печелиш, а и по принцип не ти трябва да се хващаш с това-печелят само босовете, които държат тези пунктове, казина! А тези "бетове", които са пръснати на всяка крачка са абсолютно същото нещо! Изобщо нямаш работа там! Иначе ги виждам през прозореца на автобуса, докато минавам оттам, но да припаря-никога! Не знам кой ти е казал, че може да печелиш така, но едва ли са вашите! А и сигурно е решил да те измами! Да се набуташ с едни пари и дотам! Не ти и трябва! Изобщо не ходи там, то ако се печелеше така, никой нямаше да ходи на работа! Никога не прави тази грешка!

2.   Абе и аз не съм пробвал платени прогнози, но все си мисля, че ако наистина можеше да се печели от тях, едва ли тези, които ги мислеха тия прогнози, щяха да тръгнат да се занимават със сайтове, популяризацията им, всеки ден си има работа по самия сайт и т.н., защото това си е сериозна работа. Ако толкова познаваха, просто щяха да си бият камшика за някой остров и да живеят от залози. Аз примерно съм го смятал, че ако познавам дори само в 60% от случаите коефициент около 2, то само за няколко месеца с реинвестициите ставам милионер. Е, ти мислиш ли, че ако съм открила начин да познавам дори само 60% коеф. 2 ще се занимавам да правя сайтове, да ги популяризирам с години и всеки ден да стоя вързан за тоя сайт да попълвам прогнози, да следя плащания и да се занимавам с идиоти? Вместо да си бия камшика за Хаваите и да си викам нова мацка всеки ден и да си сърфа на плажа?