Споделена история от Спорт и красота

Как да стана като Конър Макгрегър
Здравейте на всички, на 28г съм, и работя много, по 4 дена на месец само почивам. Много ми харесва конър, незнам как да го обясня хора, има филм в нетфликс, и замундата за него час и половина, гледам го хубав живот, издигнал се е, има пари човека. Мма боец, нищо не разбирам от бойни изкуства, дори и не съм тренирал такива. Може ли човек да стане като него да се понаучи, бокс в стойка, на земя. Не е някакъв култорист само мускули, 75кг е +, -. Мога цял ден да гледам клипове за него, как тренира, как се бие, много ми харесва. Любим боец ми е. С яхтата на палма де майорка, незнам как да го обясня, искам и аз да стана като него ама няма как. Човека няма стигане, как целия свят знае за него едим боец започна да се бие, и натрупа 250милиона долара. Много ме е яд че не разбирам английки и да слушам какво говори, статиите мога да си ги превеждам с гугъла, дано да сте ме разбрали хора, всичко хубаво ще следя темата. Conor McGregor: Notorious филма в замунда го има, който иска да го гледа. 1:30мин е

Коментари

1.   Няма лошо да харесваш някой и да искаш да приличаш на него. Но, такива са единици във всякакви изяви. Колко футболисти има такива и колко деца ритат топката по света? Колко артисти и колко мечтаят да са като тях? Колко започват работа и натрупват състояния? Не мисля, че е реалистично, по простата причина, че това е много работа и постоянство, което повечето мечтатели не желаят да го правят. Те искат само облагите, а то не работи така схемата.

2.   Сериозно ли си на 28 и мислиш и пишеш тези неща??? Виж, ако си на 15-16 те разбирам. Иначе бих ти предложил да почнеш да го имитираш. Гарантирам ти успех. Може да започнеш и да налиташ наред на бой. Хората като цяло са страхливи и се плашат от психари, но може и да си изядеш боя някъде.

3.   Брат ми на 12 години имаше същото обожание към Бате Арни.
На 15 разбра, че няма да стане мистър О, няма да е най- известният Холивуд актьор и няма да стане губернатор на Калифорния.
Ти човече си на 28, на твоите години вече бях купил първия си имот, камо ли да си губя времето със световните клоуни и да им умножовам състоянието.

4.   От автора до номер 3, търся го имота, до номер две, харесва ми пича да, че си прави кефа, и всички го знаят. Номер 1 разкажи за схемата, от къде се започва, ясно след това пари известност и т. Н

5.   Чудя се защо никога на по-младите не ви харесват тенесисти, шахматисти, голфъри или автомобилни съсезатели... ми все си падате по разни полумаймуни, блъскани с химия...

6.   До номер 5 от автора, разните маймуни като конър, или флокд мейуедър нали, дчерния има 550милиона долара от бокса? Харесват ми мъжките спортове, бокс, кикбокс, тея тенесисти или плувци, футбол не гледам не ме интересува. Интересуват ме дадени хора, примерно конър, както се пише в нета АКО Е ВЯРНО от водопроводчик, до УФС всички да го научат, има ли пари има, беше ли на помощи, ... Който ви харесва на вас гледайте си го. Тайсън фюри също ми харесва, майк тайсън за други не се сещам. Трябва човека да ми харесва, Може да е най богатия в вселената, тоя на амазон джеф безус, и какво да му направя, не ме влече, или ония на тесла. Няма тръпка няма адреналин, не ме кефи.

7.   Да, то всеки втори главанак може да стане Конър, разбираш ли?