Споделена история от Спорт и красота

Искам да купя на съпругата ми клин
От скоро се заехме със съпругата ми да тичаме вечер, почти всички жени които срещам са с клинчета, реших да купя и аз един клин да я изненадам, купих един от сайт но се оказа твърде малък за нея въпреки че беше уж ХЛ, та въпроса ми е от къде да поръчам клин с повдигащ ефект който стяга и оформя дупето и какъв размер би бил подходящ съпругата ми е някъде 80-82 кг.

Коментари

1.   Е нека първо поотслабне пък тогава да слага клина, 80 кила за жена са нормални само ако е висока към 1. 90.

2.   Сори, бате, ама жена ти не е за клин, първо да отслабне.

3.   Вместо да отвориш 2-3 сайта за спортна екипировка, ти пускаш тема, и то провокативно звучаща :-)

4.   В myprotein съм виждала ххл и има въпросните с повдигащ ефект. Качествени са, но въпреки кройката ако дупето е увиснало няма нещо различно от тренировки(има специални точно за дупе), което да го направи повдигнато. Много момичета си мислят, че обличайки нещо подобно и ще станат чудеса, обикновено остават разочаровани.

5.   Най-лесно ще е да погледнеш, какъв размер пише на етикета на клиновете на жена ти и да видиш от каква марка са и клиновете. Ако са от H&M отиваш в този магазин и пазаруваш от там клин за жена ти. Ако и ти си в диапазона 80-82 килограма може, да пробваш клина и ако ти стане да го купиш за жена ти. Ако те е срам да пробваш клина и ако не и стане можеш да го върнеш в H&M и да ти върнат парите.

6.   Не ми е проблем килограмите и 169см е висока...

8.   Тя сама ще си купи каквото иска. Да не е бебе
Друг е въпросът, че с тичане няма да отслабнете, а само ще си направите травми на глезените. За тежките хора е противопоказно да тичат, първо смъкнете кг.

9.   Стожерите на обществото веднага се обадиха - никой не ви е питал дали килограмите на жената са ок или не за клин. Към автора - тя ако е искала да спортува с клин, вече щеше да има такъв. Жената вероятно се чувства комфортно в друг тип спортна дреха.

10.   Здр аз съм почти същите килограми като жена ти 2-3кг в повече, трудно е да намериш точен номер без да се пробва но иначе има подходящи клинчета, съветвам те задължително да се пробва иначе рискуваш да не вземеш точния размер, взимала съм ХХЛ и ми е бил малък друг път съм взимала Л и ми е точен

11.   Купих си от алито хл точно такъв с повдигащ ефект стои ми добре 90кг