Споделена история от Спорт и красота

Излъгаха ме от сайт за спортни прогнози
Знам, че съм прост, но все пак искам да предупредя и другите. Не се хващайте на сайтове, които уж дават сигурни прогнози. Публикуват история цяла година назад и уж познавали в 80-90% от случаите и разни такива. Не се хващайте и не изгаряйте като мен. Писах и преди няколко дни, но мода не одбри историята ми. Споменах дори и конкретния сайт. Нима е лошо да се опиташ да предпазиш хората и да изобличиш измамник? Не разбирам логиката. Напротив такива хора трябва да се изтипосват във всеки сайт и да има информация за тях. Ако беше така, аз например нямаше да изгоря. Не че е оправдание за простотията, но все пак не трябва такива хора да се прикриват.

Коментари

1.   А какво майка си търсиш там?

Никога не се занимавай в живота си с хазарт!
Това е моят съвет, спазвай го!

2.   Целта на тези сайтове и на всички организатори на хазартни "игри" е една: да ти вземат парите!

Затова човек не трябва да се занимава с никакъв хазарт, дори и с такъв, който му изглежда на пръв поглед безобиден - като тотото, лотарията или търкането на билетчета!

3.   аз си залагам по мачове и си ми е някаква тръпка. Присъедих се към някаква фейсбук група дето се дават прогнози за мачове и има много интересни индивиди - предлагали сигурни прогнози днес безплатно щели да дадат ВИП прогнози благотворително нз си какво. ама който си е прост си е прост. аз повече ги разбирам от тях но не съм тръгнал да давам платени прогнози.

4.   Колегите по-горе са ти го казали, ти също, надявам се, си го осъзнал, но да допълня и аз ЗАЩО никога не трябва човек да се хваща с такива сайтове?

Помисли малко - ЗАЩО след като от въпросния сайт познават в 80-90% от случаите, не си запазят тази информация и умение за себе си и да си богатеят на воля и без ограничения, ами я споделят с "клиенти" като тебе? Какво ги грее тях ти дали ще спечелиш или не? Комисионна от печалбите ли ти вземат? Аз, ако познавах в 80-90% от случаите, щях да тегля колкото се може повече кредити, апартамента да си заложа и т. н. и след това всичката печалба ще си е за мен- ще върна кредитите, ще си освободя апартамента, а със спечелените пари ще направя такава схема, че хем да печеля много, хем с част от парите да живея прекрасно...

Няма разумен отговор на този въпрос, нали? Следователно, вярното е това, което пише Номер 2!

5.   3, ами то точно от платените прогнози се печели - рискът остава ИЗЦЯЛО у залагащия, а плащането за прогнозата, без никакъв риск, отива у прогнозиращия. Така че прогнозата няма никакво значение вярна ли е или не... прогнозиращият си получава "малкото" парици за нея... докато този, който му е купил прогнозата се вихри с "големите печалби"! :)