Споделена история от Спорт и красота

Татуировка на ребрата
Имам час за татус на дясното ми ребро за следващият месец. Татуса няма да е много голям, но не и много малък, като по - голямата част ще е запълване. Прага ми на болка при запълване е супер нисък. Поне с това впечатление съм останал след 6 татуса. Последният беше на прасеца и при запълването се усещаше все едно слънцето е в контакт с кожата ми.
Въпрос към хората с татуси на ребрата:
Как избутахте сесията и намалявахте ли болката по някакъв начин?

Коментари

1.   Жена с татуси - отврат.

2.   6 татуса.. що се шарите като маймуни?

3.   Аз имам на долната лява част на тялото отстрани, като има и част на ребрата. Не ме болеше, но съм забелязала, че мъжете имат доста по-нисък праг на болка и издържат по-трудно. Има кремове за обезболяване, с които татуиста те маже по време на татуирането, не съм ползвала, но съм чувала, че ефекта им не е особено голям. Такова място си си избрал, просто седиш и търпиш.

4.   Ами търпя вече навсякъде откакто си татуирах дланта. Стискаш зъби и стават нещата. А не тези отгоре бумъри за разлика от децата ви, нашите татуси са планирани.

5.   Защо на реброто- направи си на задните части- там е меко и май ще е по поносимо. Не го казвам от опит защото никога няма да си причиня това.

6.   Мен лично не ме боля при татуса на ребрата. Мисли за крайния резултат, как ще изглежда и това, че те кефи и нямаш търпение да приключи, за да се видиш. Иначе аз редовно си говоря с татуиста, за да се разсея от болката.

7.   Моята дъщеря да ми докара един такъв с 6-7 татуса, нашарен като маймуна, директно го изхвърлям с ритници..

8.   Първи коментар - "Жена с татуси - отврат. ", лайкнат 4 пъти, авторът говори за себе си в мъжки род. Ясно колко се чете тука, дори и една тема от 8 мизерни реда.
3-4 човека си влизат и си пишат, ма дори и не си четат един на друг написаното :D :D

9.   Препоръчвам Ви консултации с учител по Български език, с пълен член не се справяте, поне що се отнася до граматическия пълен член, ще Ви свършат повече работа и по по-градивен начин, отколкото поредното внасяне на отрови в тялото. Е, знам, че няма да ме чуете, но това не пречи да си изкажа мнението, ако то би било от полза за Вас.

Преди известен брой години татуирани бяха само затворниците и проститутките, сега нравите се размиха, този стереотип някак се видоизмени във своите граници, но си остана верен, макар и по малко по-различен начин....

Гледам ги във Виена - абсолютно произволни татуировки по местоположение и идея без никаква връзка между отделните драсканици, стига се до комични неща - кученце на китката, сърчице на бицепса, триъгълник с пентаграм в него на рамото и слоган от реклама на гърдите на един и същи индивид, аз, макар и да не одобрявам изобщо тауировките, оставям изцяло на другите да решават как да се тровят, как да се самопрограмират и какви етикети да си слагат, но това вече никак не мога да го разбера, мисля че е плод на "ТикТок съзнанието", добре че нямам социални мрежи...

10.   до 8 от 1

Като прочетох "татус на ребро" и автоматично си помислих, че е жена. Следващия път да напише - искам да си пробия зърната и пак в мъжки род да напише "чувал съм". Нормалните хора вече тотално се объркахме какви сте разбираш ли, то и вие самите не знаете. Мале как можах...

11.   Спри с татусите! Татуса е чуждо тяло и имунната ти система ще започне да отслабва!