Споделена история от Спорт и красота

Как да стегна тялото си?
Здравейте! Момиче на 14 съм тежа 45 кг висока
1. 56. Не съм дебела била съм винаги с нормално тяло, но като се погледнах краката са ми едни разпуснати, имам малко коремче, правя от време на време коремни преси, но просто съм голям мързел а и много често ям. Това естествено, че ми се отразява.

Искам да ви попитам какви упражнения да правя, за да мога да си стегна тялото не искам още от сега да ставам дебелана. За фитнес не бих се чувствала комфортно да ходя.. Ако някой знае и е пробвал бих била благодарна да ми каже.

Коментари

1.   пробвай с това:
http://www. belchohristov. com/26. html

2.   Пробвай да играеш Pump it up. Развлекателно е и има хубава музика, а не са само някакви скучни упражнения. Чувала съм, че много помага, ако искаш да се стегнеш.

3.   Пробвай действително с фитнес. Ако ти е неудобно, намери си приятелка, с която да ходиш, но там се постигат най-добрите резултати за най-кратко време.

Много исках да отслабна на килограми преди, но откакто ходя на фитнес се стегнах много, въпреки че на килограми съм си същата. Имам и повече сили и тонус за обикновените неща в живота. Мога само да го препоръчам. Първите резултати бяха видими след месец. Преди това бях правила Пилатес, Йога и всякакви айробики и миксове - нищо. За една година нито мускулна маса направих, нито отслабнах.

Лаура

4.   Фитнес, фитнес, фитнес!

Не виждам друго решение. Диети - забрави на тази възраст. Ще видиш първата седмица ще ти е странно на фитнеса, но после ще ти хареса, ще се запознаеш с нови хора и мързела ще изчезне ;)

5.   При мен Паур йогата върши чудеса.

6.   С коремни преси нищо няма да постигнеш. Трябва да правиш кардио. Карай колело или бягай на стадиона.

7.   Ходи на фитнес, тва е начина, аз съм по голяма от теб но ако искаш може да ходим заедно. от центъра съм.. както искаш-нати

8.   Номер 7 и аз съм кандидат да ходим заедно... момиче на 14... имам хубаво тяло, но искам да се поддържам :) -Ана