Споделена история от Спорт и красота

Трябва да отслабна 10 килограма за 90 дни !!
Здравейте, много искам да отслабна защото имам много гадно тяло.

Трябва да отслабна хем защото имам прощална тази година и хем за лятото. Много ме е изсрам от тялото ми затова почти никога не ходя лятото на басейн в нашия град за да не ме види някой познат.

Постоянно ям и мисля за храна. Опитвам се да не ям но нямам воля и продължавам да се тъпча. Аз съм почти на 15 години, висока съм 1. 58 и тежа 58-59 килограма. Имам голям корем, големи бедра и паласки.. изглеждам ужасно.. много мразя тялото си.

По това време от годината дори не мога да спортувам навън. Много искам да отслабна и да стана 48 килограма. Кажете своето мнение защото не издържам вече да гледам дебелото си тяло в огледалото. Мерси предварително за вашите съвети :))

Коментари

1.   Яж малко и се движи много. Като не можеш да спортуваш в това време, надуй музиката и танцувай до пръсване(това също е спорт) у вас, може и пеш походваш примерно от вас до даскало, ако е далеч. колкото повече ходене пеш, толкова по-добре, не забравяй и качването по стълби.

3.   Напиши в нета 90 дневна диета и виж за какво става на въпрос, ако те устройва я спазвай, от личен опит ти казвам, че е ефективна и отслабваш около 10 килограма за тези три месеца. Успех :)

4.   Хей, мислите ли, че човек, който милион пъти е почвал и след няколко дена, най-много 2 седмици спирал тази 90-дневната диета, ще може да свали нужните кг. Тоест дали организма някак си е свикнал с този режим или нещо такова, ако ме разбирате? Моля някой да отговори, защото аз съм такъв случай, а много искам да сваля 15 кг за 4 месеца. Не искам някоя диета с глад и постоянно да мислиш за ядене и после като отслабнеш, пак да си качиш кг ( тоест йо-йо ефект ). Всеки ми казва за тази 90-дневната, но аз като съм я почвала и спирала 8458347435 пъти ;д и имам чувството, че тялото ми някак си е свикнало с нея и ако я почна, дори да я спазвам, няма да отслабна ( а и заради това, че има дни, в които се яде сладко ). Отговорете ми моля :)