Споделена история от Спорт и красота

Жени, харесвате ли кльощави мъже?
Мъж съм на 25 години, без приятелка и с много прецакан живот! :)))
Както и да е, няма сега да говоря за себе си....
Та харесвате ли слаби мъже? Аз лично съм висок около 1, 80см... честно казано не знам с абсолютна точност, но приблизително 1 до 2 сантиметра разлика.
Тежа около 76 килограма, т. е. толкова съм в момента!
Проблемът е, че изглеждам много слаб, поне на мен така ми се струва... А вие дами какво мислите по въпроса?

Коментари

51-96 от 96

53.   Пич виж сега от всичко прочетено установих че харесват кльощави/слаби мъже.. Аз не съм от тях (момче съм) и като видя някой по кльощав направо ми се реве имам предвид кльощав... ама много.. не като теб, а например 1. 80 - 60 кила.. По хубаво е да си здрав но не и прекалено, а например имам един приятел който беше мнооооооооооого кльощав-масата му правеха само мускулите на КРАКАТА.. и така имаше една от класа ни която умираше за него и го гледаше катоооооооо... Та има различни жени аз лично харесвам по слаби, но не прекалено, а относно жените харесват различни мъже аз мисля за по-стабилни тея по-здравите :) Дано съм бил полезен!

54.   Аз не само не харесвам кльощави мъже, но и изпитвам отвращение към тях и ги наричам „пилета“.

55.   Много субективен въпрос. Винаги ДОСЕГА съм харесвала едри и високи мъже, здрави, не от тези с изкуственярските мускули.

Е, сега си паднах по един, който е височък, но е слаб за моите разбирания. Не е щека, може да се каже, че е нормален, има прилични бицепси, но на фона на вкуса ми е слабичък. Но страшно ми харесва и ме възбужда, луда съм по него!

Така че хора, това с "какво харесвам ПОПРИНЦИП" е едно, а какво ми ХАРЕСВА РЕАЛНО СЕГА е друго;)

56.   Винаги съм харесвала слаби мъже, не мога да ги трая мускулестите или закръглените :)))

57.   Или с мускули или леко пухкав, вместо да съм с човек с 20 по-малко от мен, че даже и повече. Съветвам те да ходиш на фитнес, вместо да се самосъжаляваш, мъже сте станали, бе.

58.   Авторе, пиши какво е станало. За една година провървя ли ти с откриването на приятелка? :)

59.   Въобще не си кльощав! За Бога, та мъжа ми е на 40г и 76к висок е 1.78! Ако всичко е подържано- фитнес и диета си супер.
Ел.

60.   Не е важно какво харесват момичетата тук. Разни хора, разни идеали. Някои ще те харесат, други не. Важното е ти да се харесваш. А ти харесваш ли се? Ако отговорът е не - започни фитнес и бъди постоянен - ще има голям ефект и ще придобиеш самочувствие. Ако отговорът е да (което ме съмнява, щом пускаш тази тема) - тогава другото няма значение :)

61.   Аз не харесвам кльощави мъже изобщо ужас, слаби в нормата си - да, но клечки - не.
За ирония на съдбата приятелят ми, с когото сме повече от година заедно вече, е клечав.. Обичам го повече от всичко - любовта, секса, отношенията ни, всичко ни е супер наистина, но все още си мечтая да стане "по-голям".. Все пак характерът и всичко друго е по-важно, но не сме на 60 години да няма особено значение как изглеждаме. Не държа да е чак като тези по списанията, но просто не искам да е клечка, искам да прилича повече на мъж, някой силен, с когото да се чувствам защитена, не все едно ей сега ще се чупи. Той е 1. 75 и е на твоите кг някъде. Хубавото е, че той си ме харесва точно такава каквато съм, аз искам да отслабна, но той даже ми е казвал, че ще е супер ако си остана същата, точно негов тип съм за щастие. Все пак се старая да полагам грижи за себе си и тялото си и да изглеждам по-добре. Но пък той знае, че не харесвам кльощи и му става тъпо като се сети, защото и другите постоянно му натякват и всеки забелязва първо, че е клечав. Заради всичко това той се старае да качи кг, надявам се да успее, макар че не се знае, защото има структурата на баща си, но все пак ще е супер да е малко по-оформен, с повече месце по себе си, не само кокали :) Тогава и той ще е по-доволен от себе си, ще ме и привлича повече хихи :)
Момиче, 19 години

62.   Медицински погледнато е нормално. Иначе колко си силен зависи от теб. Аз съм 92 килограма и бях преборен от 68 килограмово момче.. Какво да ти кажа, ако имах неговата сила щях да съм преборил много като приятеля на 45.

63.   Няма да те лъжа авторе, не си падам по слаби мъжки телосложения, обичам набитите мъже. Искам да ти кажа не се сривай защото си слаб това което ще кажа може би е изтъркано вече но за всеки влак си има пътници. Всеки човек си намира своята половинка рано или късно. Ако пък не искаш да си слаб започни фитнес, знай обаче, че всичко е химия там и напомване, разбира се ако вземаш добавки, може и без тях, но започни да тренираш и ще видиш че ще качиш маса това е начина ФИТНЕСА, а аз примерно много обичам мъже с брадичка добре оформена хихи. Успех приятелче
Кати

64.   Щом ти си кльощав значи те чака една голяма праска! не забравяй, че противоположностите се привличат.

65.   Защо не добре е да си слаб. Но не вече мършав.

67.   Не.

68.   Височината и килограмите ти са във съвсем приемливо съотношение. За да имаш успех с жените трябва да си интелигентно находчив и смел. Хубавите неща са за този, който посмее да си ги вземе. Важно е да подбираш жени, които отговарят на тввоята класа и интелект. Не критикувай никого преди ти сам да си се огледал какво представляваш. Това важи за някой от коментарите на дамите по-горе.

69.   Не харесваш кльощави един мъж трябва да има сланинки като седнеш в него да ти е удобно а не някой който дори не може да те вдигне

70.   За всеки влак си има пътници!

72.   Пич, нищо общо с въпроса ти, но първо промени отношението към самия себе си. Извинявай, ама не може да започваш с това, че ти е прецакан живота... Обикни себе си, уважавай се. После ще видиш резултата.

73.   Тялото не е от значение... Важното е вътрешно да е истински мъж... Мускулите неправят един мъж мъж...!! Характерът е от значение... Тялото може да е само като добавка, към един хубав характер. Не е фактор тялото... и това слаб ли си, закръглен ли си, як ли си... и т. н.

76.   188 см.
84 кг.
И пак изглеждам слаб. Но аз съм на мнение, че момичетата трябва да те харесат какъвто си. Не си струва да се променяш само, за да се харесаш на момиче.

77.   Обожавам слаби мъже! В живота ми само един път съм си паднала по едър мъж. Всичките ми гаджета са били слаби. Ако мъжът е висок, това е бонус, защото много си падам по дълги крака и широки рамене и това ми вдъхва сигурност.

79.   Аз съм по-слаб от автора и също имам комплекси от това, мисля, че жените рядко харесват слаби мъже, падат си по едри и яки типове с пари. Аз съм висок 179 см. и съм 64 кг., което си е доста под норма и каквото и да правя не мога да кача изобщо. Жените постоянно ми повтарят да ям повече и да заяквам, но с ядене нещата не стават изобщо при мен...искам да ме харесват какъвто съм си.

80.   Аз не харесвам слаби мъже, но пък и никак не харесвам това, в което се опитват да се превърнат повечето днешни младежи, а то е напомпан културист. Ужасно грозно е! Приличат на горили, със супер широки гърбове, гигантски бицепси, напомпани, надути с всякакви хапчета и химия, ужас! Аз харесвам нещо средно. Като го прегърна да усещам силните му ръце, да има стегнати коремни мускули, плочки, както се казват, но да е в рамките на нормалното, а не да приличат на Арнолд Шварценегер на младини.

82.   Аз не харесвам слаби мъже. Нито дебели. Харесвам с широки рамена, голям гръб, оформени яки крака. Бабанки. Най-ме впечатлява горната част на мъжа, мусколите и гърбат.

85.   Нормалните килограми си за тая височина, не си толкова слаб. Жени има с всякакви вкусове! Мъж съм.

86.   Супер си си според мен. Аз лично предпочитам слаби и не твърде високи момчета. Не всички момичета ще се съгласят с мен, но има и такива като мен споко!

87.   180 см и 76 кг не си слаб, дори си с наднормено тегло, защото от височината се изваждат 10 см, и ако си 180 трябва да си 70 кг, за да си нито слаб, нито пълен.
Но не знам дали за мъжете и жените важи едно и също. Аз съм момиче, висока съм 168 и тежа 50 кг и би трябвало да съм слаба (за височината ми трябва да съм 58), но според хората не съм слаба така че...
Хубаво е да си слаб, но ако тялото ти има мускули и е стегнато, иначе изглежда отпуснато и хилаво.

Debby 16

88.   Не ми се вярва да си чак толкова слаб за ръста си. Иначе е добре да тренираш, това ще ти стегне и оформи много хубаво тялото. Аз лично доста харесвам високи и слаби, но теглото да е в норма.

89.   Пич, ако някоя си загуби ума по теб, въобще няма да й дреме колко тежиш. Не искам да слагам хората под общ знаменател, но като цяло, момичетата очевидно биха обърнали по-голямо внимание на слабите, кльощавите или пък обратно, едрите мъже, докато при момчетата ако си торба кокали или торба сланини, то не те заглеждат. Така че се радвай.

90.   Харесвам богати. Независимо от телосложението. Колкото по-богат, толкова по-малко забелязвам визията. Сори, ама грозната истина. “Красиви” мъже няма. Мъжете не трябва да са красиви, а успешни. Суетата е порок за мъжа и е грозна черта. Един мъж трябва да се облича добре според работата и телосложението си. Да се поддържа (бръсне, къпе, подстригва) редовно. Останалото е без значение. Дали ще е 80 или 120 кг. за мен е без значение. Винаги ще избера по-успешен мъж пред по-красив. Сега ще ми набиете единиците, ама сори - това е живота :)

91.   Лично аз не харесам слаби мъже.
Най - много ми харесват мъжете над 1.80 ,мусколести (не прекалено много) и с широки гърбове най - вече.Влюбена съм в големите гардероби.:D Но в момента съм с мъж висок 1.69,но за сметка на това е набит ,в никакъв случай кльощав или дебел и ми харесва много не ми прави впечатление ,че не е от най - високите ,защото все пак аз съм скромните 1.59 така че който и да застане до мен изглежда висок :D.Но външния вид не е най - важното стига ти да се харесваш,а ако ли не винаги може да направиш нещо по въпроса.

92.   Темата е толкова стара, че авторът сигурно е направил коремче.
И все пак да кажа, че жените сме различни. Моята колежка в работата харесва болезнено слаби мъже, аз пък обичам да са по-едри, особено в раменете. Мъжът ми е 2 метра, 120 кг. За всеки влак си има пътници.

93.   Искам и аз да се включа в темата, мъж на 25г 185см 70кг, тираджииче съм от около 5годинки, имам си джипче, и жилище, самостоятелен съм.Висок и слаб, нямам никакви проблеми че съм бил кльощав, е има и жени като клечки за зъби, има с хубави тела и грозни. Живея си в чужбина и не ми пука кой какво мисли. Важното е на мен да ми е добре, никой няма да ми живее живота :)
https://www.facebook.com/Viaje.Quiero

94.   Едно миличко цитатче от вечните селски члага хитове, на великия ни народ:

Имаш хубава кола.
Ако нямаш сто кила!
Ще ти я вземат еййййй такаааа

Край на цитата!

95.   Кльощави, кльощави ама с много голям член са тези 20 см са така,че не са за подценяване

96.   94 да ти пикая на народа смотан!

97.   Темата е старичка, но гледам още има интерес, и ще се включа и аз.

Винаги съм харесвала високи и слаби мъже. Последната ми сериозна връзка беше с мъж 1. 90м, 78кг. - висок и строен. За мен той може би имаше най-добро телосложение от всичките ми гаджета, въпреки че, част от тях тренираха сериозно и имаха бая повече мускули.

За мен и няколко килограма отгоре променят много лицевата структура на един мъж. Друго си е добре изразени черти, очертани скули... При много мъже тези неща се губят, когато не са слаби.

Другото ми любимо нещо е плоско коремче. Много мъже започват да трупат точно там, и затриват една от най-сексапилните части на тялото си.

Изобщо, тялото на мъжа е много важно, а трупанете на килограми освен, че ми е непривлекателно, говори и за несериозно отношение към външния му вид, здравето и храненето. Ако сега е така, когато сме млади, как ще е след 20 години?

Както се вижда от темата обаче, много жени не мислят като мен, даже напротив. Случаи всякакви. Затова ви казвам, мъже, няма как да се харесате на всички. Просто търсете жените, които ще харесат вашия тип, вместо да се сърдите на останалите. И се постаряйте освен с тяло, да може да ги впечатлите и с характер.

98.   Аз съм 1. 92 см, 90кг, натурално широки рамене и мн развити крака.. но плочки никога не съм виждал, имам си малко коремче, както имам и малко паласки.. Гледам да не се впрягам, но предполагам това е АНТИ за доста жени?? :д

Ако съм под 88кг изглеждам все едно съм болен от ХИВ :D Така че на диета не стоя, но тренирам.. мисля че естественото ми състояние е да нося мускули (лесно ги правя) и мазнини едновременно.

100.   Търсиш причината там, където не е. Себе-представата те блокира, което се отразява на твоята визия, която другите (мъже и жени) виждат и усещат. Жените много лесно разбират, когато един мъж не приема себе си, не се чувства добре в собствената си кожа. И това ги отблъсква. Истинските жени (не само хора от женски пол) харесват истински мъже (не само хора от мъжки пол). Извинения като, “не съм достатъчно атлетичен/богат/млад/възрастен/висок... ” са само за самоутеха.

Братле, ето какво ще ти кажа- прочети, вникни и практикувай техниките от книгата на д-р Максуел Малц “Психо-Кибернетика”. Въпросът е колко силно го искаш!

За фитнес- развивай три неща, които жените мнооого харесват: предмишници (винаги навивай ръкавите), рамене/врат (прави те по-мъжествен) и крака/задник (и жените си падат по задници, но само анатомични :-)) Мъртвата тяга е най-доброто упражнение за качване на мускулна маса, плюс много храна (3000 калории/ден, един ден-само на вода).

Обличай се стилно/елегантно. Много важно е не какви маркови дрехи имаш и колко струват, а колко добре ти пасват. Недей да се водиш по модните тенденции- много тесните панталони не са мъжествени. Започни от YouTube: alpha m и RealMenRealStyle като за начало.

Това е. Успех!
М42

101.   От #100 (добавка): досетих се къде също може да бъде проблема: приеми NoFap за закон, т.е. никаква мастурбация, особено с гледане на порно. При еукулация се намалява мъжествената ти сила и енергия. Единственото изключение е секс с истинска партньорка. Ако нямаш такава и не мастурбираш, природата те прави звяр ;-), тестотеронът ти е на макс, тембърът на гласът ти е мъжествен, по-лесно качваш мускулна маса, излъчваш сила и постигаш целите си. Иначе си слаб. И това се забелязва. Не вземай това, което ти казвам за чиста монета, сам го открий за себе си.

П.П. Потърси инфо на Интернет “NoFap” и успех!

102.   Номер 9 айде да не обичаш кльощавите има и такива които са красиви така че не говори преди да знаеш

103.   Аз съм 1, 98, 61 кг. Майка ми е 82 кг., баща ми е 95. Не знам как, но не мога да качвам кила. Тренирам бокс, гребане и катерене, но нищо. Волейбол и баскетбол рядко, главно в почивните дни, защото за тия спортове съм нисък.

104.   До 103

Посъветвай се с лекар, дали няма нещо, на което трябва да се обръне внимание. Това че си мислиш, че си здраве, защото "нищо ти няма", може да се окаже заблуда. В добрия случай, просто си си таквъ. В лошия, то поне ще знаеш, че има нещо и ще се справиш с него.

105.   Да. Не харесвам едри мъже. Аз съм слаба и с нормални размери и се омъжих за мъж около 178 см висок и около твоите кила или малко повече. Само не харесвм толкова слаби, че лакътя да е по-широк от бицепса.

106.   Ако има момиче,което наистина изпитва нещо към теб,външния ти вид няма да е от значение!

107.   Към автора ако още чете, или поне другите ще прочетат:
Значи ти казваш колко си и казваш, но питаш дали жените обичат кльощави, те ти казват, не някои, но повечето отговарят за кльощави, а не за твоите килограми и височина.

Или си търсиш проблеми, щото виждам, че си омърлушен по-начина, по който пишеш, или фокуса на килограмите ти е не толкова добре оформен например ако имаш комер без гърди и рамене и т.н.

51-96 от 96