Споделена история от Спорт и красота

Жени, харесвате ли кльощави мъже?
Мъж съм на 25 години, без приятелка и с много прецакан живот! :)))
Както и да е, няма сега да говоря за себе си....
Та харесвате ли слаби мъже? Аз лично съм висок около 1, 80см... честно казано не знам с абсолютна точност, но приблизително 1 до 2 сантиметра разлика.
Тежа около 76 килограма, т. е. толкова съм в момента!
Проблемът е, че изглеждам много слаб, поне на мен така ми се струва... А вие дами какво мислите по въпроса?

Коментари

1-50 от 96

1.   Аз не харесвам много слаби мъже. Дребна и слабичка съм, но някак си не се чувствам защитена с толкова слаб мъж. Иска ми се като ме прегърне и да се изгубя в ръцете му, да усетя опора. Но това естествено е първоначалното визуално впечатление, има много по-важни неща. Най-добрата ми приятелка пък умира за колкото може по-високи и слаби мъже. Така че не може да питаш " Жени, харесвате ли слаби мъже? " Всеки има собствен вкус, за всеки влак си има пътници.

2.   Харесваме, харесваме...

3.   Честно казано не харесвам хора, които са прекалено слаби и имат вид на болни,
а ти след като имаш проблем не е ли редно да отидеш на лекар?

4.   Аз харесвам слаби мъже. Е, има разлика от слаб до грозно хилав, но предпочитам слаби мъже пред мускулести или закръглени. Така фигурата е по-елегантна, дрехите стоят по-добре и т. н.
Ж25

5.   На 25 години си и малко си изпуснал влака, но още имаш възможност. Моят син е роден седмак и цял живот страда от комплекси. В поберитета се запали по фитнеса, започна да тренира в зала, пиеше протеини и аминокиселини. За половин година стана страхотно момче. На ръст не порасна, но избара такова тяло, че постигна целта си. Особенно лятото като мине по главната на Пловдив и момичетата се обръщаха след него. Колко гаджета хвана не съм броила, но въобще не страдаше от женско внимание. Затова започни да спортуваш, не за да отслабнеш, а за да направиш мускулна маса и както си висок ще има да събираш овации и женски погледи. За ръста си с идеално тегло, но явно структурата ти е по скоклеста. А фитнес залата е и терен за запознанства, знае ли се от коя трънка ще изкочи заека. Относно кльощавите мъже да бъда честна са грозна гледка. Никога не съм имала слаб мъж и не съм ги харесвала. Моят мъж е 1, 80м. висок и 130 кг. малко ми иде тежичък, но е голям сладур. Успех и дерзай, няма да усетиш кога ще гушкаш гадже и то няма да е последното.

6.   Аз лично харесвам кльощави мъже. Спокойно, сигурна съм че има и други жени, които мислят като мен :)

7.   аз харесвам високи и слаби мъже.. но по скоро ми е важно самия човек какъв е.. защо ти е прецакан живота я кажи?

8.   Премери се колко точно сантиметра си и от тях извади 100. Толкоз килограма е нормално да си. Примерно, ако си 180см. 180-100= 80кг е идеалното тегло. Хубаво е разбира се и да имаш мускули тук таме. Спортувай брат. Това е тайната. Женските харесват мъже с хубави тела. И бъди джентълмен. Успех

Вълчо

9.   Хич не ми харесват някакви хърби, които нямат мускули или поне малко оформени.. плочки, гърди, на ръцете.. изглежда много грозно някой хърбав мъж без нищо или пък такава хърба, а момичето макар да е е слабо, пак изглежда по-дебело от момчето. Ужас. Според мен най-хубаво е да си оформен, но не прекалено като тия културистите, такова чак е плашещо и е много грозно.

10.   Да си слаб има своите предимства, така к*ра ти изглежда по голям, особенно ако е бръснат...

11.   Ако качиш маса (не само сланина) около 10-15 кг. ще бъде идеално.

12.   Какво мисля ли? - Че страшно много се филмираш... всяка жена харесва различни неща. Едни си падат по по-слаби, други по по-едри. Зависи от човека. А така като ти гледам мерките ми се струва, че си напълно нормален и си втълпяваш, че си много слаб ;)

xperia

13.   Ами аз лично не харесвам на външен вид кльощави мъже. Като прочетох килограмите ти и височината ти, не мисля, че си кльощав, но може пък да не ти личат. Аз съм 47, но хората не ми дават повече от 44-45.

14.   аз лично не харесвам, но имам един мой познат, който е висок и кльощав и само ми се хвали коя му е новата, така че това не би трябвало да ти е проблем. Имам приятел пък, който харесва само пухкави момичета. Хора всякакви. Важното е да не ти пука.

15.   ок си си аз съм на 19 калкото теб висок и тежа едва 60кг, затова какво се оплакваш.

16.   По принцип не харесвам кльощави мъже (в смисъл такива, които са по-слаби от мен примерно), но ти не си кльощав. За височината ти тези килограми са нормални :)

17.   Ами всичко си зависи от човека, нали знаеш за всеки влак си има пътници. Аз съм момиче и харесвам само слаби момчета и само с такива съм имала връзка до сега и така ще бъде винаги. :)

18.   Всички жени имат различни вкусове, някой да, други не.. то и характера си зависи :)

Death_Blade ^

19.   от Автора: Първо ще отговоря на номер 7... Смятам, че е прецакан, защото не ми върви с жените, а и съм много притеснително и срамежливо момче, което допълнително усложнява ситуацията ми...
Може да се каже дори, че съм асоциален тип, не обичам шумните събития с много хора. Харесвам по-спокоен тип обстановка. Точно заради тези мои особености ми е много трудно да си намеря подходящо момиче...
Не знам къде бих могъл да открия момиче, което да ми пасне на характера, след като обществото в което живеем е толкова повърхностно. Забързаното ни ежедневие също е проблем! Наистина не ми остава почти никакво време за момичета, а и не знам къде да търся. Нямам приятелска компания, с която да излизам понякога и да се забавлявам, а и както казах аз не си падам много по тези неща.
Обличам се семпло, дори бих казал много консервативно и външният ми вид като цяло не е нищо особено... В смисъл, че не ми се случва често да ме спират момичета по улицата... :)))))) Косата ми е черна, очите тъмно кафяви. Относно физическите ми характеристики, вече разбрахте достатъчно.
Наясно съм, че мускулите са доста важно нещо за съвременните жени, но за съжаление аз нямам такива!
Честно казано 80 килограма е максималното тегло, което бих могъл да достигна, защото преди съм бил и под 60кг...
Да тренирам, но нещата стават твърде бавно, защото не взимам стероиди или някакви хранителни добавки.

20.   Пак е Авторът... Забравих да спомена, че на мен ми е нужна само една единствена жена, която да обичам и да споделям с нея хубавите и лошите моменти. Понякога наистина усещам голяма празнина в сърцето си и това чувство много ме потиска.
Не ми е фиксидея да съм много харесван от жените!

21.   Аз също харесвам слаби мъже. Да са с хлътнал корем. Ама напоследък все са дебелаци и със шкембета за съжаление. Е моят приятел е слабичък едва 65 кила ама много е готин има си мускулчета, плоско коремче. Радвай се че не си дебел.

22.   Въобще не си слаб, а по скоро нормален. Както каза някой на 180 см е най-добре 80 кг, а ти си близко до тези килограми, едва ли си кьощав, с оглед килограмите и височина не мисля. То и аз съм слаб, но висок, и има да кача някой килограм, за да стана идеален. Имам малък корем, който с преди ще го оправя. Иначе съм 195 см и тежа около 86 кг. Преди две, три години бях 75 кг при същата височина, на 21 съм. И също така като се погледна има доста по слаби хора от мен, с ръчичка като на дете, а моята лапа е голяма.

23.   .... не харесвам слаби мъже... ЗАРА

24.   Аз пък харесвам почти само високи и слаби. Като видя някой напомпан и лошо ми става. Обичам едва ли не да му се четат ребрата, плешките... Абе, за всеки влак си има пътници. Това да ти е проблема. :)

25.   Направих го вместо теб.. :) ;)

В здравословната граница си, спок ;););)

Индекс на телесната маса
Резултати

Вашият индекс на телесното тегло е: 23. 5 кг/м2

Височина: 180 см
Тегло: 76 кг
Възраст: 25 г
Стойности 23. 5

Медицинска препоръка: 62 - 81 кг

Тази стойност се базира на ИТМ от 19 до 25. Налични са факти от медицината, които показват, че ако теглото за хора с височина 180 см попада в границите на медицинската препоръка, то може да се счита за здравословно. Извън тези граници рискът за здравето се повишава.

Идеално тегло: 75 кг

Стойността на идеалното тегло показва средната стойност на теглото, която хората с вашите параметри (ръст, тегло, години, пол) биха описали като идеално. Тази оценка, разбира се, е субективна и не бива да се приема за даденост. Обикновено тя е малко по-висока от препоръчителната според медицинска гледна точка.

Жените имат склонност да определят идеалното за тях тегло като нереалистично ниско и често пазят ненужни диети. Мъжете са склонни да завишават своята оценка за идеално тегло над препоръчителните стойности.

Viki

26.   Неее, ужас, в никакъв случай..

Лоша

27.   Аз лично харесвам мъже със стегнато тяло. Най-много ме кефят плочките по корема. Не предпочитам кльощавите.. :|

Ж13

28.   Ох, задаваш много труден въпрос! Аз харесвам и "кльощави" и не точно, но не е само до тялото. Важо е и лицето, и характера, и поведението... Успех! :)

29.   Според ме, по лични наблюдения разбира се, дебелите жени, харесват слаби мъже. Щом гледаш собственото си тяло, оценяваш ли жените?
Искаш една единствена но може би и ти избираш???
Ходи на фитнес да се постегнеш и така, споко ще те харесат. Сега е на мода мъжете да се женят на 40, така че номер 5, това е било по твое време да е изпуснал влака, нищо лично :)
~Рамона~

30.   Какво да ти кажа, пич, аз самата съм доста закръглена, но явно не грозно, щом си падат по мен. Аз лично предпочитам мъже като теб, разбира се, пропорционално сложени, с широк раменен пояс и тесен таз. Един такъв ако се изправи срещу ми гол, обръснат отдолу, направо ще му се метна със страхотна страст. ;)))Живей спокойно, има и доста нормални по тегло момичета и жени, които харесват твоя тип. По-скоро трябва да се отървеш от стеснителността си, това е голяяям минус. Не да ставаш нагъл отворко, но да бъдеш естествен:))Пожелавам ти успех:))

31.   идеален си

32.   Години: 19
Ръст: 1. 84
Тегло: 70

33.   Звучиш супер много като един приятел, но както и да е...
Слаб, дебел, нисък, висок. Честно мен не ми пука особено. Знам, знам, че първо човек вижда отражението, после вътрешното, но аз никога не съдя хората по външният вид, нито би ми повлиял той на мнението. :)
Така че, хич да не ти пука, според мен си супер. Аз не харесвам кой-знае-колко ония супер набоцканите мъже с два-пъти колкото съм аз гръб, но хората са си хора, пак не ме бърка особено.
Ако си харесваш някоя хич да не те притеснява външният вид, отивай и я заговаряй, без да ти пука. Ако има нещо секси, което един мъж или жена би притежавал то е самочувствието. ;)

34.   Фитнеса му е майката.. щом си висок, ако си направиш яко тяло, сички ще точат лиги... бтв 1. 80 за момче изобщо не е висок така че.. :Д абе направи си тяло и по-нисичките ше точат лиги :Д

35.   Автора сигурно просто се бъзика с аудиторията!: При 1.80 височина и 76кг. въобще не може да се говори за слаб.! Незнам подбудите му да пише, но според мен се бъзика с женската аудитория. Аз съм висок 1,82 и тежа 72кг.

36.   Харесвам слаби, кльощави мъже м да.

37.   Аз лично не харесвам слаби мъже, тренирам, ходя на фитнес и просто някой кльощав няма да ми стои, имам чувството че мога да пребия някой такъв. Но имам приятелки, които харесват такива като теб, така че различни хора-различни харесвания. Някой например няма да харесат моето тяло-имам плочки, стегната съм, а имам прител който ми казва че прекалявам с фитнеса-за жена! :) така е и с теб, някоя мацка ще те хареса-друга не-все пак неможем на всички да се харесаме нали? УСПЕХ!!! :)

38.   на 19 съм и аз обожавам кльощавите.. секси е

39.   Честно казано - не.

40.   Човече аз съм 184 см и 72 килограма, само мускули и даже изглеждам само по-грамаден отколкото бих искал...може би са ми леки костите и затова съм толкова лек но 180см и 76кг в никакъв случай не си някой хилавелник...

41.   Не харесвам кльощави мъже. Ако ще в лице невероятен красавец да е, прекалено слаб ли е - не ме привлича. Просто обичам да е някакъв по-едър(не дебел) и като ме гушне да се изгубя в ръцете му, да се чувствам мъничка, закриляна и защитена. Просто е някак мъжествено. Не говоря за огромни мускули и буци, а да има релеф, добре оформени мускули на ръцете и да е с широк гръб <33. Не е толкова трудно да се постигне.
Но пък всеки си има различен вкус, една приятелка пък харесва доста слаби мъже, така че за всеки влак си има пътници.

42.   Кристиано Роналдо е португалски професионален футболист, играещ за английския клуб Манчестър Юнайтед. В националния отбор по футбол на Португалия играе с номер 17, а в Мaнчестър Юнайтед - с номер 7. Висок е 185 см, тежи 75 кг. Роден е на 5 февруари 1985 г. на португалския остров Мадейра.

43.   Ммм, аз предпочитам по едри мъже, не мускулести, едрички :Д и пухкавки ^^

44.   Аз лично предпочитам приятеля ми, ако е висок 180 да тези 120 кг отколкото висок 180 70 кг. Не харесвам слаби мъже.

45.   44 - и аз съм на това мнение. Като се запознахме, моят мъж действително тежеше 120 кг. при 180 см. височина. Много си го харесах и като човек, и като мъж, а бившата му жена го е зарязала заради това!
После отслабна (готвя здравослновно, водим динамичен живот). Днес е 95 кг., но не мога да кажа, че ми харесва повече от преди. Просто е по-добре за здравето му. НЕ ХАРЕСВАМ СЛАБОТЕЛЕСНИ МЪЖЕ. Тайно дори ги наричам „пилета“

46.   Аз пък си падам по по-набитичките. Не, че нещо.. и по-слабичките са секси. Всеки с вкуса си :)

47.   Не

48.   Ж 24
Много си си добре, ако продължаваш да пишеш още неща за себе си сигурно и ще се влюбя в теб :) и да, тялото не е единственото, на което обръщаме внимание;
трябва да преодоляваш стеснителността си, а и едва ли нормални момичета биха те спирали на улицата, нали знаеш, че обичаме да ни ухажват..
33 - кефиш ме
27 - абе ти защо се пишеш жена, като си на 13, за мен си си дете

50.   Предпочитам слаби (съвсем леко оформени) отколкото някакви културисти, приличащи на мутри...

51.   Аз не харесвам слаби мъже, защото се чувствам дебела около тях. Даже предпочитам да е по-закръглен, но както виждаш, има доста жени, които харесват и слаби мъже. Моя е малко по-висок от теб и тежи около 100 кг, има си и мускули и сланинки. Идеален си ми е, много обичам да му щипкам сланинките. Не се впрягай толкова. Не килограмите ти са важни, а отношението ти към хората. Ако си добро и интересно момче, ще си намериш приятелка.

1-50 от 96