Споделена история от Спорт и красота

Обезкосмяване с крем депилатор
Здравейте! Момиче на 17 години съм. Въпросът ми е как обезкосмявате триъгълника си с крем депилатор? Чела съм, че като се намажат с крема и изчакат 15-20 мин после отмиват и космите падат дали е вярно? Кой е най-добрия начин за обезкосмяване на триъгълника? Благодаря!

Коментари

1.   Разбира се, че е вярно. аз цял живот така се обезкосмявам там долу :) най-лесни и безболезнено е. има някои депилатоари като Veet, които се изчакват само за 5 минути и отмиваш, а обикновените се изчакват около 20 минути да подействат.

2.   Да, и аз до скоро така се обезкосмявах, пробвала съм кремчета на доста марки, и евтини и по скъпички, разбира се ефекта при по скъпите е по- добър. Бих препоръчала Виит, от него съм най-доволна, малко се чака и маха навсякъде, има и един крем, който за съжаление не си спомням как се казваше, той спада към евтините от порядъка на 3-4 лева е, става за около 2 пъти да си депилираш цялото тяло.. от Кауфланд си го взимах, съжалявам че не мога да назова името... има един недостатък при всичките кремчета, че миришат ужасно гадно, бих посъветвала преди да използвате такъв крем за първи път да го тествате на малак участък върху кожата, защото е възможно да имате непоносимост към някоя от съставките... аз веднъж така от един немски крем имах страничен ефект.. зачервяване на кожата и дори леко парене. Сега се обезкосмявам със самобръсначка на жилет, реших, че така става по-бързо и мисля, че по-малко вредя на кожата си. Преди имах страх от самобръсначката, все си мислих че ще се заколя хаха :)
Пламсита 21

3.   Но как точно става? Благодаря!
Авторката

4.   Тези VEET има ли ги в магазин dm?

5.   ами мажеш , чакаш, според указанията на опаковката и после има едни като шпатулки с който (подобно на самобрасначка) отстраняваш крема. Тази шпатулка се намира също в опаковката. Някой кремчера направо ги отмиваш с вода! Просто прочети опаковката! А към Номер 4... има вийт е ДМ, но в аптеката са с една идея по евтини тези продукти :)
Пламсита 21

6.   Според мен най-добрия начин за обезкосмяване на триъгълник е колата маска - така космите стават по-редки. Вярно е, че болката е тежка, но се свиква. Докато кремът е като бръсненето. Даже с самобръсначката на баща ти ще стане по-добре :D Шегата на страна. Поинтересувай се още. Отиди при козметичка, ако искаш - ще те успокои ще ти каже кое е по-правилно.
Късмет!

GG

7.   Най-добрият и дълготраен начин е фотоепилацията, не боли и е резултатна!

8.   Не е вярно обезкосмяването с депилиращи кремове се чака 5мин. и с шпатула ги махаш. Най добре със специална женска самобръсначка и депилиращи кремове!!! :)

9.   Аз пък съм мъж и въпреки всичко, ползвам депилатори, бързо лесно и удобно, а както всичко останало, така и това вреди по един или друг начин ама кво да се прави, искаш да си галдък/ка жертваш се ^^

10.   Аз ползвам депилатора на Елея и съм много доволна. Към него има и кремче след депилацията. :) Струва около 4 лв.

11.   Една опаковка крем на Very за колко обезкосмявания стига?