Споделена история от Спорт и красота

Горене на мазнини
Моя въпрос е следния... интересувам се от това дали с поредица от тренировки ще мога да стопя излишните мазнини чрез бягане? Това включва корем, паласки, дупе и бедра, като искам да се знае че съм в нормалните граници на ръст-тегло просто искам да си стегна краката и дупето и да премахна паласките и малкото ми коремче. Предварително благодаря! :))

Коментари

1.   Взимай хранителни добавки- л-карнитин и/или фет бърнъри. Съчетани с бягане и упражнения ще постигнеш резултат.

2.   Не! Не става само така. Трябва да следиш баланса на калориите иначе няма как да топиш мазнини докато не ограничиш калориите. Всеки, който ти казва обратното му кажи да се гръмне!

3.   Да, аз бягам от 3 години, преди да започна имах доста мазнини, които с времето се стопиха, но трябва да бягаш постоянно :). Сега имам перфектна фигура :) нямам грам мазнинки :) дори от бягането имам плочки на коремчето :)

4.   мини на белтъчна диета и клякай с тежести, забрави за кардиото, файда няма.

5.   Ами то всичко е комбинирано-както е казал и номер2 -трябва да се следи и баланса и калориите, които приемаш-а също и фитнес или бягане. Моята дъщеря пази такава диета и е постигнала страхотни резултати-но никакво пържено, повече салати и плодове-това, което го казват всички и спорт-дали ще е бягане, дали фитнес-важното е движение. За една година е свалила 4 килограма тялото се стяга-даже изглежда ужасно слаба-така, че аз си я харесвах малко по-закръглена. Зависи и от възрастта на която започваш да спортуваш-защото при мен не действа-и то сваля 4 кг и после малко мазно и веднага се качват килограмите. Но аз не спортувам. Така, че успех мили момичета и момчета.