Споделена история от Спорт и красота

Изгорих си мустацитее
Проблемът ми е, че с една запалка без да искам си опърлих мъхчетата над устата. Вероятно след ден-два ще ми изникнат черни косъмчета и не искам да приличам на мъж. Затова моля за помощ какво да правя или да ми припоръчате продукти за изрусявяне и дали тези неща изобщо биха могли да ми помогнат, така че изобщо да не си личи. И за малко информация момиче съм, не пуша, стана случайно и не бих искала да започвам да използвам кола маска в тази област.

Коментари

1.   Съмнява ме да ти пораснат черни косми, особено ако не са ти били черни преди това.
Ако пък случайно някакси се случи, трябва да ги махаш.
Можеш да ги изрусиш с хининова вода май, ама трябва да минат месеци преди да стане.

2.   Едвали ще има проблем и последствия. но дори и да е така в 21 век 100пъти по добре е да ги махаш с кола маска, или при козметик с по съвременни техники, отколкото да имаш мъх или мустаци. всяко 2ро държащо на себе си момиче ги маха, а тези който не го правят, а имат такъв проблем вече са гнусни.

3.   Няма да ти пораснат черни. Ти си ги опърлила, не си ги бръснала. Проблем става само когато се бръснат. От 4 години си ги махам с кола маска на Вийт и нито са станали повече, нито са станали по-тъмни. Става много бързо, но и адски много боли...

4.   От авторката: Мерси за съветите и наистина ме успокоихте, но аз съм на 10 почти на 11 и ще изчакам още 1-2 години преди да почна да си ги махам с кола маска.

5.   Абе ти си малка не се притеснявай.. почакай да влезеш в пубертета само :D но шегата настрана, аз лично не съм съгласна че всяко момиче трябва да си ги маха поради простата причина че повечето нямаме изобщо, ако вече станат супер вадещи очите гадни космяци тогава не е зле да се махнат с кола маска не със самобръсначка, подчертавам ще станеш като мъж :D а ако ти се появи мъхче го остави, след време като пораснеш ще се изчисти от самосебе си не знам как става, но става :)