Споделена история от Спорт и красота

Поддръжка на дълга коса
Имам много дълга коса - до дупето, гъста мека и здрава, но тъй като много се притеснявам, че шампоаните от обикновените магазини не са толкова добри реших да си купя по - скъп и качествен. Спряла съм се на Керастаз маската е около 70лв., а шампоанът е 35лв.
Преди да направя поръчка исках да прочета някакви мнения за тази козметика и дали наситина е качествена и действа добре на косата.
Някой който я е ползвал може ли да сподели?

Коментари

1.   Защо не използваш домашни средства и маски, много по-добре от купените :) Или поне се опитай да си намериш хубав билков шампоан:)
Belle

2.   Да се надямаме, че не си луда! :D Как ще дадеш 70 или там колкото струва този шампоан толкова много пари. На мен косата ми е почти до кръста и я мия с шампоан за който дадох 3.15 лв и е 100 мл. Вътре има хума, тази съставка наистина много добре подхраннва косата. Според мен не си заслужава парите. А и мисля че си чувала, че скъпите продукти повечето от парите отиват за реклами, а не за съставките. Наистина добре помисли и пробвай с шампоани които съдържат съставката която ти казах. А и недей да си купуваш толкова скъпи шампоани, все пак парите не падат от въздуха :D .

4.   Защо не се пострижеш? За какво ти е толкова дълга коса?

5.   Бас държа, че номер 4 е жена с много къса коса, която винаги е мечтаела за дълга...

6.   Моята коса най-редовно я подлагам на какви ли не мъчения. И единственото, което ме спасява е серията на Рене Фюртерер. Аз съм много доволна.
Керастаз не съм ползвала, за това не мога да изкажа мнение.
Иначе съм си купувала шампоан и маски на Клоран, които са по-евтини от Р.Фюртерер, но също съм страшно доволна.