Споделена история от Спорт и красота

Изкуствени мигли
Здравейте!

Доста се рових из нета обаче не успях да намеря информация за това, което ме интересува. Искам да питай някой от вас поставял ли си е изкуствени мигли от тези на цели ленти? Искам да си взема и да си слагам, защото се случи така, че моите поокапаха и сега трябва постоянно да се гримирам с черен молив или очна линия за да не си личи чак толкова докато пораснат моите си.

Гледах клипове как се лепят целите ленти, обаче не можах да разбера дали се слагат върху самата кожа или се залепят в основата на собствените ни мигли? Моля, някой който си е лепил такива мигли да ми обясни. Смисъл аз сега имам много малко късички миглички, по-скоро като мъх и не знам дали изкуствените ще успеят да се закрепят. Иначе съм решила и по-качествено лепило да си взема....

Коментари

1.   Лепят се точно по линията над твоите си мигли - отгоре на клепача, там където слагаш очна линия. Аз за един празник си сложих, но може би самото лепило е било кофти, защото по средата на купона едната ми се разлепи и аз махнах и другата :)

2.   защо са ти окапали миглите? :О иначе за изкуствените си купи сигурно на опаковката пише как се използват доколкото знам се поставят в основата

3.   И мислиш, че като си слагаш изкуствени фашкии ще ти пораснат мигли? Само ще влошиш положението.. вземи си бадемово масло, а не пластмасово лайн***