Споделена история от Спорт и красота

Стягане на тялото, хранителен режим, упражнения
Здравейте, аз съм момиче на 14 години. Килограмите и височината ми са напълно нормални, затова не мисля че има нужда да ги казвам, но все пак 158/44 (с тежък кокал съм).
Но имам малко мазнинки по корема, които изклучително много искам да стопя. Преди правех по 800 коремни преси, естествено с почивки, цяло лято гладувах, изобщо бях се стопила. И да не се отклонявам от темата.. просто не искам анорексията (поне началния стадий) да се върне при мен.

Така от 2 дена започнах пак коремните преси с малки попълнения и цялата имам мускулна треска. Та да ви кажа какво вклучва тренировката ми:
- 4x70 в легнало положение събиране на дясна ръка с ляв крак и следователно лява ръка с десен крак за косите коремни мускули;
- 4 60 пак в лег. п. събиране на горната и долната част на тялото;
- 2 100 в лег. п. нещо подобно на класическата коремна преса но краката свити в коленете и застопорени някъде;
- 2 100 в лег. п класически коремни преси;
- 4 120 в лег. п. отлепяне само на крайниците на около 20, 30 градуса;
- 2 50 пак в лег. п не мога да ги обясня видях ги от интернет, може би те са ми даже най-натоварващи;
- 2 50 пак в лег. п и пак ги видях в интернет;
- после малко разтягане на земя за шпагат-;
- 100 скока на въже
- танцувам също (принципно ходя на танци)
- и гледах едно упражнение с туба с вода, мисля и него да вклуча
- също така ще се опитвам 3-4 пъти в седмицата да ходя да бягам
Но се нуждая от хранителен режим, да подчертая НЕ ИСКАМ ДА ОТСЛАБВАМ (и съм изчела много материли, но точно това не съм намерила), искам само да изгоря малко мазнинки и да стегна тялото си до съвършенство. Ще съм хипер благодарна, ако ми помогнете с хранителния режим, споделете мнението си да физическото ми натоварване, за ваши използвани диети с най-голям ефект и т. н. Предварително Ви благодаря!

Коментари

1.   За горене на мазнини освен упражненията, сутрин на гладно хапвай по 3-4 кивита и ще ги изгориш за нула време. Киселината на кивитата гори подкожните мазнини. Успех!

2.   Начи аз съм момче, но мога да ти помогна.На твоята възраст съм.Имах същият проблем преди 3 месеца и вече нямам нищо даже и коремните ми мусколи са доста големи.Така да ти кажа какво аз правех и все още правя за здраво тяло. http://vbox7.com/play:0f312c5c0e правя тези упражнения и имат страшен ефект, но трябва да се откажеш от всичко сладко(чипсове,пици,дюнери,бисквити ае разбра ме за какво имам въпрос)само плодове и зеленчуци.Никво свинско.Прави упражненията, които ти дадох, но ако мислиш, че твойте са по добри, прави тях.Прави кардио поне 5 дни в седмицата(например понеделник,вторник,сряда,петък,съота,неделя тренираш, а четвъртак почиваш.При мен стана по лесно, защото тренирам футбол и всеки ден бягаме най-малко 30 мин.Ако правиш това което ти казах и се контролираш с сладките и мазни раоти.Айде това е от мен.
Успех
СЕГ-98

4.   Здрасти, от доста време се боря с едни досадни 4 кг. Прегледах упрежненията във Вбокса от номер 2 - много са добри.

5.   Мерси на номер 2 за упражненията, ще ги пробвам!

6.   Аз съм номер 2 ако имате въпроси пишете ми на скайп .....

Модератор - не публикуваме контактни данни