Споделена история от Спорт и красота

Перфектен тен
Искам да попитам как лицето ми да изглежда безупречно с фон дьо тен или пудра. Гримирам се от години, но все не успявам да улуча точните продукти, а доста съм изпробвала. Нямам проблемна кожа, просто вече съм на 32 години и имам нужда от добър макияж, но не уцелвам точните пудри и кремчета.

Гледам момичетата по улицата -точно такъв тен искам да постигна, но все ми е притеснено да питам някое кой точно фон дьо тен използва или коя пудра. Искам сияен вид на лицето.

Коментари

1.   Сияйния вид на лицето не се постига с макиаж, а с ходенето на козметик и използването на козметика съобразена с типа кожа!

2.   А преди козметика и козметиката се получава с яденето на много сурови плодове и зеленчуци и пиенето на много вода, зелен чай!!!

3.   Ще те посъветвам да си вземеш фон дьо тен Виши Нормадерм.... аз си слага мтакъв и стои супер!!!
И е като кремче... цена:26лв

4.   Значи аз като човек, който ползва фон дьо тен от години и също така съм била доста години с проблемна кожа ще ти кажа, че е много важно каква основа слагаш под фон дьо тена. Може да е специална основа за грим, има много видове. Може и крема за лице, който си ползваш. По принцип е хубаво да си вземеш матиращ, след като ти е проблема кожата, предполагам, че и по-бързо се омазнява. А фон дьо тен- най-добрия, с който кожата ми става като на кукла е Revlon Color Stay. Има за нормална към комбинирана и за нормална към суха. Покривен е, въпреки, че ако имаш по големичка пъпка може да се наложи да я коригираш допълнително с коректор. А иначе за фон дьо тена на Ревлон научих преди време от форумите, много го хвалиха момичетата и реших да го пробвам- за мен е най-добрия от този клас. Струва към 20 лв.

5.   Благодаря на номер3!