Споделена история от Спорт и красота

Oтслабване и гърди
Здравей те. Решила съм да отслабна, но ме притеснява че гърдите ми ще намалеят. Висока съм 1. 68 и тежа 70 кг, имам средно големи гърди. Решила съм да карам през деня на плодове и зеленчуци и понякога на обяд супа или нещо диетично, много вода и упражнения. Според мен и според калулатори показва, че ако стана 60 кг ще изглеждам добре. Като за начало. Таа според вас дали много ще ми намалеят гърдите?

Коментари

1.   Този "калкулатур" който използваш и който е широко разпространен из интернет е тотално остарял. Не ми харесва диетата ти! Първо много е строга и резултатите от нея няма да можеш да задържиш дълго и освен това не е добре балансирана. Препоръчвам ти нисковъглехиратна-високо мазнинна ефекта е гарантиран и не е трудна за спазване

3.   Ами би трябвало да се смалят, защото при мен така стана, но явно съм ги имала от килограмите ми така, че не се притеснявай. Мила недей да се мъчиш на плодове и зеленчуци
пробвай 90 дневната диета - много съм доволна. Успех!!!

4.   Абе мислете малко по-логично бе.. как ще ти намалеят гърдите бе? !

5.   Да, отслабвАнето започва първо от там, а ти искаш
Да свалиш 10 килограма, което не е никак малко

6.   Та зависи си от жената, но да доста намаляват, миналата година през лятото бях понапълняла с 3 кг и носех чашка Б, преди училище отслабнах и бюста ми се стопи, сега се чудя как да си го възстановя, а съм само на 14. Ако ти се струва, че си пълна просто прави упражнение - коремни преси, даже може да въртиш обрач - и така топиш сланинките и подкожните мазнини.
S. I. S.

7.   Аз лично свалих 10 килограма. Сега тежа 50кг., нося пълно Ц и малко Д...
Сутиена в момента ми е 75Е...
Не винаги спадат....
Просто не гладувай, а имай режим от който няма да изчезнат гърдите ти :)

8.   Благодаря ви на всички за коментарите! До номер 3 спазвах я тази дияти и сваллих само 2 кг за 2 месеца и половина и се отказах, нямаше смисъл! А номер 7 е късметлийка! А на колко години си номер7?

9.   При отслабване от 8 килограма от чашка С в момента и В ми е голям. Не беше с никаква диета, а със спорт. Това си е индивидуално при всеки човек. Но при по-рязко отслабане-за съжаление независимо какво наистина се започва от там.