Споделена история от Спорт и красота

Въпрос относто вафличките
Здравейте, имам въпрос относно вафличките за обем на косата.. От някъде около година си правя, но от известно време започнаха да спадат много бързо.. Чудя се от какво може да е, мисля си, че е защото като се прибера веднага се връзвам и може би така се изправят? Преди да си сложа вафлички слагам доста лак, но ефекта е същия.. Започвам да се чудя дали не е от пресата ми, слагам си ги на 180 градуса, а максимума е 200, но едва ли това е от значение. Някакви предложения?

Коментари

1.   Ж30: След като ги направиш, не прави НИЩО повече с косата си... Не я навлажнявай, не върви под роса или дъжд, не я дърпай, опвай и т.н. И по-леко със средствата за коса и пресите, сешоарите и т.н. НЕ СА БЕЗОБИДНИ!!! Само ако знаеш какви боклуци си слагаш върху главата, никога повече не би и помислила за тях...

3.   Като я връзваш се изправят няма от какво друго да е

4.   Така наречените "вафлички" са върхът на селянията. Всяка втора селска пръчка прилича на гръмнал бойлер в главата. Какво ви харесва в това евтино излъчване, не мога да разбера...

5.   От авторката: 4 - не разбирам само какво им е селското? Просто моята коса не е особено гъста и се харесвам много повече с вафличките. :-)

Мерси на другите за съветите, ще се пробвам да не се връзвам и ще видя как е! :D

6.   много разочароващо заглавие на тема-мислех си, че ще говорим за сладкиши, а пък то-коса :D

NEXT

7.   Ще ти кажа как аз се справям със същия проблем. След като си направя "вафличката" я напръсквам с лак и леко топирам... и така кичур по кичур. На следващия ден ако трябва леко коригирам пак с лак и топиране и не ми спадат, а напротив дори стават по трайни и косата ми е със страхотен обем. Пробвай ;)

8.   Лака се пръска ВЪРХУ направените вафлички, а не преди това :)