Споделена история от Спорт и красота

Мъже, как реагирате на стрии?
Здравейте, знам, че има много истории, свързани със стрии, но въпросът ми е към мъжете.
Как реагирате на стрии?
Почти всяка жена/момиче ги има и те са голям проблем за нас. Искам да разбера мнението на мъжете. Пречи ли ви? Грозно ли е за вас? Моля споделете искреното си мнение.

Коментари

1.   Приеми - ако един мъж иска само секс от теб, то стриите не са първото нещо на което ще обърне внимание.
Другия вариант - ако те обича, то ще те приеме каквато си.
Жените сте много суетни и понякога прекалявате със самокритиката :)

*Syndrome

2.   Ох милата..
Не си разбрала, че наличието или липсата на стрии са само твой пробем и биха могли да пречат само на теб! Не се чувстваш добре със стриите си? Опитай препарати, мазила, фитнес - там каквото се прави за да ги премахнеш.

Да питаш, дали на мъжете им харесва не решава проблемът ти. Не им харесва, разбира се. Но мъжът до теб няма да те обича повече или по-малко, заради тях. Нито те ще са причината да бъде или да не бъде с теб.
Ако ти се чувстваш добре в кожата, мъжът до теб ще обича това - самочувствието и увереността ти, умението да се радваш на живота. Ако нещо у теб те дразни и ти пречи, то се отразява на самочувствието ти.. и любимият ти забелязва това.

3.   Мъжете също имат стрии.

4.   Здравей Авторке> Аз съм жена и то мнооооого суетна и като всеки човек и аз дебелея и отслабвам през годините и стриите са неизбежни, но суетата си остава. Затова искам да ти кажа че има много козметика. Скъпата е по ефективна. Освен това стриите се премахват. Иди на дерматолог, сподели. Има лазерни процедури и други неща, ама айде да не изпадам в подробнодти че наливсе мзаради мъжете се гласим и да не си издаваме тайните. Има и разходи естествено, но ще се справиш някак - ще спестиш, че се лишиш от почивка и т н. Няма неспасяемо положение. Не може да си кукла по рождение. Трябват грижи. А мъжете нека си мислят че природата ни е дарила само. с красота.. ;)

5.   Аз имам също стрии, ама доколкото забелязвам на майка ми й пука повече, отколкото на мен и ме кара постоянно да се мажа с кремове. :D Абе, май кремовете помагат.

6.   От мъж: въобще не ми дреме дали имаш стрии или не, има далеч по- фрапиращи и отвратителни неща по тялото на една жена!

7.   Аз съм момиче на 22години, бях малко пълна и се наложи да мина на диета и фитнес, отслабнах рязко и стриите естествено не закъсняха с появата си-да ти кажа мажа със всякакви и скъпи и евтини кремове-не помага и това въпреки че ходя на фитнес 3 пъти в седмицата, тичам, правя упражнения вкъщи, лятото плувам непрекъснато-стриите си седят. Вече се отказах да се занимавам с тях и не обръщам внимание-а и още нещо-мъжете не ме отбягват и не извръщат поглет от мен, когато съм по бански, заради стриите така че сама си прави изводите... :)

8.   Номер 6, аз съм онази много суетната и много ме гложди кои са тия далеч по- фрапиращи и отвратителни неща по тялото на жената в очите на един мъж. Сподели моля те.

9.   Не съм номер 6, но... Отпуснато тяло, целулит, паласки, кофти кожа....

10.   Аз съм пробвала какво ли не кремове, лосиони, лазерно премахване. Честно, само дето ми взеха парите, на 5 процедури ходих една след друга и ефектът нулев:x Пък дори не съм и напълнявала много. Имаше периоди през, които да кача 2-3 килца, но толкова. Дори като си бях слабичка на 12 започнаха да ми излизат и така до 16 ужас просто. И то не зависи всеки път от килограмите ами и от хормоните. Виждала съм момичета дето 40 кила с мокри гащи да са и пак имат стрии. Много коварно нещо са тия гадове. Ама и мъжете също имат някои, най-вече съм виждала мъже със стрии по прасците.

11.   Стриите не се премахват.. с времето избледняват, но не изчезват.. можеш само да се погрижиш да не се разпространят. Аз също като всяка жена имам стрии.. и приятел от 2 години, който наскоро сподели, че дори не ги е забелязал преди да повдигна темата.