Споделена история от Спорт и красота

Преси за коса
Чудя се каква преса да си взема която много добре и трайно ще ми изправя косата.. дали Belissima Creativity или Remington S9500 Pearl... някой който е пробвал някоя да казва мнения и коя е по добра. Или ако е доволен от друга марка и модел моля да сподели, ще ви бъда благодарна..:)

Коментари

1.   Аз съм твърдо за Remington! Ползвам тяхна преса и сешоар и съм страшно доволна :)Моделът е Remington S3500 Ceramic slim 230 и можеш да го видиш на линка :)
http://bg. remington-europe. com/women/haircare/straighteners/ceramic-straight-230-s3500. html

2.   Моята преса е Belissima creativity B1 700. Много съм доволна. Имам я от около половин година. Изправя много добре.

3.   Rowenta Elite - по-доволна дори не мога и да бъда. Не е много скъпа. Аз лично я ползвам вече година и половина, и не е "мръднала". Изправя чудесно и трайно, и до колкото си спомням беше около 80 лв. :)

4.   Препоръчвам ти да си вземеш тази на Белисима. Аз ползвам една не особено добра, но все пак върши работа и веднъж се изправих с пресата на една приятелка (Белисима), имаше огроомна разлика! От един път и косата ми беше перфектно права, излизаше малко пара, но за сметка на това е много добра. :) За другата не съм сигурна, но нека ако някой друг я е ползвал да изкаже мнение. :)

5.   Моята е нова- Belissima e и съм много доволна.

6.   Не съм използвала нито едната, нито другата от тези, които си споменала. Но пък съм много доволна от Rowenta. Уникално работи! :) Ето и линк за модела, за който говоря. http://picbg.net/u/62282/44700/540936.jpg

7.   АВТОРКАТА: Благодаря ви за мненията.. Моята коса е къдрава и много гъста и все още незнам коя да избера.. други ако са пробвали моля да споделят мнения.. :P

8.   Моята е Rowenta respect, много съм доволна от нея. Държи косата изправена до следващо къпане. Косата ми е чуплива, но след известно време забелязах, че дори и като се изкъпя и изсуша косата ми пак е по-права, в сравнение с преди се накъдряше.

9.   Определено Remington!!!

10.   Аз съм от 8 месеца със Belissima и съм много доволна :)))