Споделена история от Спорт и красота

Не знам как да отслабна
Никога преди не съм се чувствала дебела. Винаги съм се чувствала много сладка, пък и всички други са го потвърждавали.
И така да преди няколко месеца.
Преместихме се да живеем в София. Още от първите дни започна да ми се подмята че съм дебела. И наистина забеляза че изглеждам така. Тежа 49 кг. Висока съм 165. Гръдна обиколка - 89. Талия- 62. Ханш - 90 см. Обиколка ръка - 24. 5 см.
Няколко момчета постоянно ми се присмиват, че ми бил дебел задника. Не че не е, особено сравнение със съученичките ми, но просто всеки път се чувствам ужасно гадно. Почти на 18 съм вече, а имам чувство че животът ми започва от начало, всичко коренно се променя. Не знам как да отслабна. А пък и не намирам разбиране от страна на родителите си. И мама и тате и приятелят ми - всички казват, че съм си нормална. Но как ще кажат друго, след като ме обидят, нали на техните глави ще рева... А аз просто ги моля за истината, за да мога да взема нещата в ръце.

Коментари

1.   90 дневната диета мила и аз се чудя как отново да отслабна...

2.   как ще си дебела-имаш разлика 116 между тегло и ръст, пък и мерките са перфектни 90-60-90. ако не се чувстваш добре, почти да спортуваш нещо например, но не и да се депресираш и връзваш на нечии приказки!

3.   Това твоето е наглост - да разпитваш как да станеш по-слаба от 49 кг, сякаш някой знае КАК.
Ама и модераторите са за бой.

4.   И като си някой и друг сантиметър или колограм в плюс или в минус какво - ще се взриви Вселената ли?
Смешни и глупави хора със смешни и глупави мисли.

5.   Хахахаха! Момиче, ти си напълно ненормална! Аз предлагам да станеш 30 кила, та да се орахатиш и да се видиш най-сетне красива. Аз съм 162 и тежа 70 кг и изглеждам абсолютно добре. Знаеш ли защо - защото самата аз се харесвам и си имам самочувствие. Има хора, които са обременени с пълнота поради различни заболявания. Те какво да правят, да се самоубият, защото не могат да бъдат кльощи ли? Как изглеждаш, зависи само от това, как се чувстваш. Ако ти си щастлива от тялото си, ще изглеждаш като топ модел. Помисли над това и спри да пише тук глупости да ти се смеят хората...

6.   Момиче, моля те, прочети още веднъж какво си написала и си помисли добре звучи ли разумно. Та това са просто перфектните мерки! Не знам как трябва да изглеждат съученичките ти, за да си дебела в сравнение с тях, но най-вероятно са само кожа и кости, наподобяващи анорексички. Също така не знам какви са тези момчета на 18 - вече не чак толкова малка възраст - да ти се подиграват, че задникът ти бил дебел, дори и наистина да е така, което съм сигурна, че не е. Вероятно децата са още на ниво 5-6 клас, така че най-доброто, което можеш да направиш е да игнорираш всички тях. За твое добро, не се опитвай да отслабнеш, защото няма да можеш - просто няма какво да сваляш. В резултат на това, ако лишаваш тялото си от храна най-много то да превключи на режим на пестене и в момента, в който хапнеш вече нормално, то да почне да пълнее, защото се страхува да не го подложиш пак на лишения.

7.   за мен не си дебела с тези мерки но ако искаш можеш да правиш коремни преси първо обикновенни после като си вдигаш краката и третие като си с свити крака. може и клякания да правиш но няма смисъл от диети и такива глупости достатъчно си слаба .