Споделена история от Спорт и красота

Какво да правя с космите по краката си?
Аз съм момче на 14 години от София и много искам да си махна космите на краката. Приблемът е че не съм много сигурен дали да го правя или не. Майка ми и баща ми са против това но на мене ми е неудобно като в училище почти всички момчета си махат космите на краката! Незнам какво да правя! Хрумна ми и друга идея преди време, да си ги подстригвам, така наще няма да забележат предполагам, но незнам дали и това да направя и то как моля ви помагайте! Също се чудех дали ще станат по големи и по дебели или не. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Аз пък съм момиче на 17 и намирам косматите крака за доста секси. Говорят за мъжественост. Пък и ако ми трвбваха гладки крака като моите, щях да си хвана някое момиче. Не знам ква е тази мания в мометата момчетата да са с по-нежни крака от тези на момичетата. Епилират се целите, оправят си веждите, мажат се сразни кремчета и кво още малко ще заприличат на г-ци. А на нас жените като ни трябват истински мъже, май трябва да ходим в джунглата.

2.   Нито съм п/в махането, нито за, но като гледам според 17-годишното момиченце, писало под номер 1, космите те правят мъж.... останалото явно не се брои.

3.   Не, космете естествено не те правят мъж, №2, но много заприличаха тези мъже на жени - обезкосмяване, боядисване, маски на лицето, че и пластични операции даже. Да не говорим за дългите коси и опашките на някои. Аз лично не харесвам мъже с голи, гладички крака. Виж под мищниците не е нито приятно, нито хигиенично, особено лятото да има косми. Иначе все пак мъжете физически се отличават от жените.

4.   А бе готин, не прави глупости бе, на краката пък какъв смисъл има да си махаш космите? Хайде сега, на гърдите някак си мога да го възприема, макар че няма нищо по-секси един мъж да си е такъв, какъвто е поне според мен, все пак ти си решаваш и не се опитвам да те спирам но си помисли добре.

5.   Космите не те пражят мъж. Просто казах, че ме дразнят всички навици, които имат повечето от момчетата днес. Също така съм забелязала, че едното върви ръка за ръка с другото. Всички са станали нежни и чувствителни и не можеш да разчиташ на тях.

6.   Аз съм момиче, на 16 години съм, приятелят ми също си ги бръсне, но аз съм му казала, че това е гейско, но както искаш, твое решение. аз споделям ммнение, това искаш ти все пак. По добре недей!

8.   Кой е казал кое е женско и кое е мъжко, че вие ще давате мнение? Най-естественият вид за една жена са космати крака. Преди не съм убедена до колко се е възприемало жените да си махат космите едва ли не навсякъде както сега, в бъдеще бръсненето на краката може изобщо да не се възприема като нещо женско. Толкова ли сте ограничени, че давате мнение, че нещо е постоянно при положение, че се променя? Както казах, не съм нито п/в нито за, още повече защото бръсненето на такава площ винаги си е мъчение и ако не бях задължена да го правя абсолютно винаги, независимо от това дали имам изпит/работа, нямаше да го правя.
Момиченцата на 16 и 17 като едни големи "жени" дават мнения за това кой бил истински мъж и т. н.. В един мъж ми харесва просто това, че е мъж и каквото и да направи си остава такъв. Ако искам силен мъж, той трябва да е преди всичко силен човек, а не мачото- въздух под налягане, чието самочувствие се крепи на това да се прави на повече от жените и е толкова крехко, че се пропуква ако няма косми(примерно).

П. П. Ако на мъж не можело да се разчита, защото бил женствен, това означава, че на жените не може да се разчита, така ли? Голяма обида е да си жена май.

9.   А интересува ме окосмяването в областта на таза и то задната област. Абе направо бузите. Авторе с кола маска или там както се казваше. Ще боли, но това те прави мъж, да устоиш болката хаха. Това е най - добрия начин май. Не става нищо лошо с после с космите, даже растат много бавно. Не ги минавай с бръснач или нещо др.

10.   Т. е. как да махна окосмяването в задната тазова област

11.   Аз като се сетя какви космарлаци имам на задника, направо ми се просълзяват очите от самата мисъл за кола маска! Че после няма да мога да сядам 2 седмици, бе!