Споделена история от Спорт и красота

Имам прекалено слаби китки
Здравейте аз съм момиче на 13 години (юли правя 14) и китките ми са страашноо слабии ама многоо слаби 13 см ;хх никой не ми се подиграва, но всички ми казват "Ойй, че слаба ръчичка имаш " а аз потъвам в дън земя ;х. Има ли начин да ги удебеля? Чувала съм, че не може, но да попитам. Просто много ме е срам ;х Ако е от значение висока съм 160 и 40 и няколко кг. И също така въпреки килограмите ми аз съм много слаба целите ми ръце от рамото до китката са ми много слаби, краката са малко по добре, но и те така. ЯМ, но не надебелявам :Х искам поне 50 кг да съм ;Х
Моля модераторите да публикуват тази изстория за мен е много важно :( Благодаря предварително :)

Коментари

1.   зопочни як спорт!

2.   От авторката: Не мога да се занимавам с какъвто и да е спорт, защото имам астма.

3.   Миличка и аз имам проблем като твоя само че юли аз правя 15 китките ми са супер слаби и изобщо не надебелям и на мен всички ми викат леле много си слаба почни да ядеш ям за бога но просто край това е слаба съм като клечка инъче си имам гърди нормално и малко дупе си имам но това не ми пречи аз си мислех да отида при личната ми и да видя на диетолог ли не знам къде да отида Всички по възрастни ще ни кажат вие сега растете ама просто а и забравих да кажа аз 160 см съм и 38 килограма

4.   Всички лекарства за астма съдържат кортикостероиди, които с времето увреждат организма, отразяват се и на растежа, на плътността на костите и за жалост не само на това...
Търси начин да лекуваш астмата си с алтернативни методи и взимай лекарства само в краен случай. Може би правилният начин е да ги намалиш постепено. Астмата е лечима!

5.   А, между другото китките ти не са чак толкова слаби - за твоя ръст и възраст е нормално 13 см. Все пак е въпрос на структура, освен това слабите китки са символ на женственост.
На моите деца китките са 14 см, те са на твоята възраст - 12 и 14 годишни са.

6.   От авторката: мила ти си по слаба и от мен (кг) но на мен изобщо не ми личат. И аз си имам гърди не големи, но имам обаче китките направо са ми като скелет ;Х не знам какво да правя както каза ако отида на лекар те ще кажат, че сега растем ии т. н. майка ми ми казва същото :Х да не би да е ген? Защото и майка ми и сестра ми са така на тях не им личи много защото не са слаби като мен но иначе с 2 пръста мога да им хвана китката ако ме разбирате какво искам да кажа.. и на мен ми казват теб гладна ли те държат започвай да ядеш.. аз им казват ям ама не надебелявам :Х не знам.. лятото ме е срам да слагам къс ръкав.. ама срам не срам слагам си няма да умра от жега само защото ме е срам.. дано се оправят

7.   Наистина не са чак толкова тънки, даже са перфектни :)). Моята китка също е 13 см и съм 154 висока и 49 кг. Всички са ми казвали, че имам много красиви ръце. Това не е никакъв проблем.

8.   Според годините-всичко ти е наред. А и друго-радвай се-имам приятелка на която китките и са колкото на гаджето ми. Даже май неговите са по-малки. Никой не харесва жени с големи китки и ходила. Като станеш на мойте години, ще го разбереш-27. Поздрави.