Споделена история от Спорт и красота

Къде мога да тренирам бадминтон?
Здравейте мили читатели!
Въпросът ми е свързан с бадминтона, къде в София има тренировки, имам желание дори професионално да се занимавам.. ако знаете нещо, моля споделете!
Благодаря предварително

Коментари

1.   Чичко гугъл ми даде това инфо:) Успех

Тренировки по бадминтон в зала "София", за начинаещи, любители и напреднали!

Всички, които обичат спорта бадминтон са добре дошли в зала "София", където се провеждат свободни тренировки за любители, деца и възрастни, както и възможност да се играе бадминтон чрез наемане на треньор.

Зала "София" се намира зад парк-хотел "Москва" в Борисовата градина, до тенис-кортовете.
Ако използвате градски транспорт спирката на метрото е на 5 минути от залата. Удобни автобуси са 120, 413, трамвай 18.

Залата разполага с професионална настилка за бадминтон - 10 корта, от които 6 се отпускат за любители след предварителна резервация и график.
Залата има съблекални с топла вода, паркинг и ресторант.

Работно време на зала "София" - всеки ден от
8. 00 ч. - 21. 30 За информация и резервации на корт:
Теодор Муховски - 0888 670 637, 0878 78 12 90ч.

2.   Благодаря ти много за информацията и че си си направил/а труда! :))
В тази зала съм ходила известно време да тренирам, но треньора се оказа страшно несериозен и просто няма смисъл. Освен че идва накрая на тренировката и почти не се занимава с теб, ако отидеш сам почти никога няма с кого да играеш (това е спорт за двама все пак) и си губиш времето.. Няма организация, дисциплина и въобще имам чувството, че никой не го интересува, че си там, плащаш си и искаш да играеш, било то и непрофесионално. Отделно треньора събра месечната такса на всички предварително, после се оказа, че следващите месеци няма да има изобщо занимания.. доста съм разочарована.
Та въпросът ми беше, ако някой знае за сериозно място, където мога да играя, дори любителски, но да знам, че ще има с кого.
Благодаря отново, Авторката :)

3.   Здрасти и аз имам голямо желание да тренирам... преди 5-6 години тренирах в отбор, но сега в София не мога да се ориентирам искам да тренирам професионално , ако някой може да ме ориентира ще съм много доволна. Благодаря предварително :)

5.   Хора, и аз искам да тренирам. Всички мислят, че това е "смотан" спорт, но на мен страшно много ми харесва. Искам професионално да се занимавам с този спорт, затова моля някой да каже къде може да се тренира СЕРИОЗНО. Благодаря :)

6.   www.badminton.bg

Тук ще намерите информация, поздрави!