Споделена история от Спорт и красота

Диетата, която ме промени изцяло
Здравейте!
Моля ви кажете къде е проблема - в тялото ми или е наистина в главата ми?
Висока съм 166см. и не съм тийнейджърка.
Преди една година тежах 60кг. Никога не бях мислила за диети и не обръщах внимание на фигурата си. Но когато се вгледах в снимките от морето - бричове, палазки и коремче... ръцете ми бяха еднакво големи колкото на мъж. Родителите ми все казваха колко хубавка съм така, но в един слънчев ден всички започнаха да отбелязват колко съм напълняла и как така уж съм била по - добре... разни хора, които дори не са ми никакви, като продавачката в магазина. Почувствах се ужасно и започнах диета. Отслабнах. В момента тежа 50кг., бях много щастлива, но сега си мисля... дали наистина изглеждах толкова зле, не съм болестно слаба, а просто фина и се чудя дали сега съм по - хубава, макр че наистина се чувствам по - добре в тялото си. Нито се изморявам, нито корема ми пречи като се наведа...
Кофти ми е и за гърдите ми, защото носих чашка двойно Д, а сега отново се върнах на пълно Ц.... побират се в шепата ми, а не излизат от нея като преди, не тежат, не се тресат, леки са и нищожни....

Но пък и исках да отслабна защото имах едни меса от вътрешната странан а бедрата....

кажете, колко точно съм сбъркана, защото не зная коя съм и къде съм...

Коментари

1.   Хей.. това за гърдите доста ме убижда.. аз като съм B, какво да се самоубия ли.. Аз си ги харесвам, приятелят ми също.. Малки са, стегнати са.. Не са някакви огромни баници, които без сутиен да не приличат на нищо..

2.   Е, каква беше диетета?
Пропуснала си я в разказа си, а ни е любопитно :)
Колко време я спазваше, тренираше ли нещо през това време и т.н....

3.   Защо да си сбъркана? Търсиш себе си и най-добрата си форма.
Прави това, което те кара да се чувстваш добре и щастлива, без да му мислиш много-много за глупости.
А за гърдите си не се притеснявай - консумираме ги всякакви! Когато пък се появят тези, за които наистина са предназначени, тогава ще пораснат до неподозирани размери, независимо дали го искаш или не :)

4.   Моля те, разкажи за диетата-каква е, колко време си я спазвала....

5.   Каква е била диетата ти?
Колко време я спазваше?
За колко време отслабна?
Правеше ли някакви тренировки?
Аз много бих се зарадвала както и останалите ако споделиш диетата си.
Мерси предварително.

6.   АВТОРКА:
Диетата си я изготвих сама. Просто спрях да ям сладко, солено, тестено, газирано, пържено, мазно и т.н.
Ядях само печено и варено, главно пилешки пържоли на скара, варени картови, леща, фасул, домати, мюсли, краставици, портокали, ябълки... такива неща.

Ядях често и по малко. Като след 8ч. не ядях нищо, освен ако не съм много гладна - салата само със малко сол.
Упражнения не правих, само си масажирах проблеммните зони с масажор за целулит. За около 8 месеца успях да сваля тези 10кг. като диетата започнах миналата година Октомври месец...
Свикнах да се храня здравословно, вече нямам проблеми. Стегната съм, но пък ми липсва големият бюст...

7.   50 кила са ти идеални :) Недей да пълнееш, важното е да се чувстваш добре в тялото си, а не да влачиш излишни меса и мазнини... Освен това килограмите, които са ти в повече водят до по-късни здравословни проблеми, а дори и да не обръщаш внимание на това - достатъчно гадно е например, да ти образуват пъпки от отделянето на токсини... Аз лично съм 178, 55 кг, храня се здравословно и се чувствам отлично, ползите от свалянето на ненужните килца са много - за мен най-важната беше проясняване на мисълта, по-лесно запомняне и справяне с умствена работа.. Пък и друго си е по бански да покажеш хубаво тяло и повечето дрешки да ти стоят добре :) Недей за едните гърди се комплексирай, и така са ти добре явно.. мойте като винаги са били малки какво да кажа :Д