Споделена история от Спорт и красота

Одорекс Део
Здравейте, момиче на 14 съм и от скоро имам проблем с изпотяването. По принцип не се потя много, много, а и не мирише. Но от около месец и половина започна страшно потене и ужаснаа миризма. Предполагам, че се дължи да пубертета, но е непоносимо. То... поне да не миришеше... Та мисля да си купя прочутия Одорекс Део, но не знам как ще ми подейства. Четох много коментари и видях, че при някой имало неприятни ефекти(щипене, парене), но повечето са доволни. А и видях един коментар, в който пишеше, че има ефект за около 5 месеца, но после организмът привиква и всичко започва отново. Аз лично мисля, че помага, но изкам башето мнение. И ще се радвам, ако споделите ефекта и дълготрайността на продукта.

Коментари

1.   Аз го използвам от около година и нещо и съм много доволна. Не се потя изобщо. А за паренето и щипането, не трябва да се впръсква непосредствено след бръснене. При мен ефектът трае малко повече от 10 дена, след това се напръсквам наново.

2.   По-добре не си играй, че много лоши неща съм чувала. Запушени потни жлези, операции. Нямам намерение да те плаша, ама истината трябва да се казва. Ако сега ти помага след 10г ще си под ножа, недей. Отиди в аптеката, питай. Виши имат хубави рол-они. Скъпи са, ама хубавото е скъпо винаги.
И все пак накрая ти се решаваш, разни хора, разни възгледи. Късмет!
Ж. 17г

3.   От авторката:
Оф... Писна ми вече! Слагам рол-он(евтин), пръскам с много парфюм блузите си и подмишниците, ама много миришееее... Майка ми все ми се кара. Казва, , аъъъъъъ, как може толкова да се изпотяваш.... ужас.. ".
Направо вече ми се плаче. Майка ми няма да даде 20лв за рол-он, аз не искам Одорекс део... Е какво д аправя. Знаете ли колко е гадно всеки ден да се изпотяваш и да миришеш ужасно! Не мога вече...

4.   Майка ти изглежда много "интелигентна", без да се обиждаш. Как може да каже така на детето си... Направо ме изумяват някои хора.
Отивай на лекар вместо само да се оплакваш. И аз имам такива проблеми, не си единствена, ама се опитвам да направя всичко по силите си, нали? Спри да се самосъжаляваш, ами действай. Отивай на лекар като не ти се дават пари за качествена козметика. Като не, стой си на Нивея и тез-онез и недей се оплаква.

5.   Авторке не е нужно да пишеш едни и същи коментари навсякъде!

6.   При редовна хигиена, дрехи от подходящи истински материи /без найлони и др изкуственяци/ и векидневна употребва на качествен дезодорант, най-добре рол-он, или гел, би трябвало да нямаш проблеми. Всички нормални хора се изпотяват.

7.   До номер 6: Нормално е да кажеш, че всички хора се изпотяват, което си е вярно, но при някои хора отделянето на пот е 4 пъти повече и се нарича хиперхидроза. Като не ти е на главата е лесно да говориш...
До авторката: Не се отчайвай и ядосвай аз знам како е да се потиш по този ужасен начин и съм решила да се преборя с това. Колкото до този одорекс аз не съм доволна. На мен ми помогна но през есента и зимата, защото аз се потя непрекъснато, а лятото е един ад. На мен ми се потят и дланите и краката. Ти не спомена за подобно нещо така че на мен ми се струва, че на теб ще ти помогне :) Опитай струва към 12 лв и помни че за да има резултати трябва да изхарчиш някой лев. Успех