Споделена история от Спорт и красота

Много съм дебела
На 12 години съм, 160см. съм и тежа 53кг. Не получавам обиди в училище, но винаги съм искала да изглеждам като някой актьори във филми като Селена в Магьосниците или Дина от Shake it up, но каквото и да сложа (предимно тениски) е по мен малко тениски които ми харесват ми стават. Моля за моден съвет както казах искам да съм като Дина от Shake it up много ми харесва такъв стил, но уви... Нямам силна воля и незнам как да я възвиша за да почна нещо (ходя само на народни танци но два пъти седмично) нямам време за баскетбол (защото мисля че ще е по лесно ако се издължа малко) заото ходя на уроци по китара и просто не знам какво да правя!!!

ПС:Нямам голям бюст и дупе :) Благодаря предварително :)

Коментари

1.   1. Сваляш си съответния софтуер и влизаш във виртуалния свят Second Life;
2. Избираш си какъвто искаш аватар - тънък, висок, лек, с крила... и каквато искаш носия, стил грим и т.н.
3. Отиваш с аватара си и се представяш с него пред аватарите на хората, на които смяташ че им пука как изглеждаш.
4. Voila!

2.   Според мен не си аз сам 157см и тежа 58кг и сам на 10 години!

3.   Имаш проблем с главата.. искала да прилича на Селена-е никога няма да стане. Ти си си ти, защо не спреш да фантазираш, дори да успееш да запрличаш и мъничко на твоите идоли-ти никога няма да бъдеш като тях. Слез на земята дете си още, но пък не и толкова малка, за да разбереш, че е по-добре да откриеш какво ти отива и да го носиш... защото може и да не ти отива този стил-не гледай от тях, за тях се грижат мн хора... а за да не бъдеш смешна-бъди себе си!

4.   Много си малка за да се занимаваш с отслабване и такива неща, нека да влезеш в пубертета и хормоните да те ударят и тогава вече прави каквото си знаеш. За сега само можеш да спортуваш, спорта е здраве. Така дори и да си останеш пухкава след време ще си стегната, без целулит и паласки. ;) Не всички мъже харесват кльощави момичета, обичат да има какво да се пипне и хване, но пък ти е рано за такива неща. Спортувай! Недей само народни танци.

5.   Значи момичее под много съм дебелаа очаквах нещо огромно 150 на 90.. :Д.. Искаш да кажеш че и аз съм дебела.. ;) Аз съм 159 висока и тежа 52.. е имам тук там за сваляне но много дебелаа.. Моля те не пиши такива тъпи теми.. Можеше да напишеш в категория "Други" Искам да приличам на Селена.. и готово.. Не беше нужно да пишеш КОЛКО СИ ДЕБЕЛАА..