Споделена история от Спорт и красота

Упражнения за гърди?
Здравейте, момче на 15 съм и по принцип досега не съм се вълнувал толкова от тялото си. В смисъл, че съм постоянно зает, защото извън училище се занимавам с различни дейности, а свободното си време прекарвам предимно с приятели и до този момент не съм се интересувал от физически упражнения, фитнеси, лостове, трениране като цяло... Все си казвах, че ми е рано още и като му дойде времето ще започна да се грижа и за тялото ми, но мисля, че вече е време да започна.

Винаги съм бил със слабо телосложение, защото не ям много и не обичам месо, т. е. се храня предимно с постни яденета, което знам, че ще е проблем, но аз не искам да ставам някакъв напомпан тежкар. Искам някакво съвсем нормално, пак сравнително слабо, но релефно телосложение, доколкото е възможно, и се чудя какви упражнения да правя вкъщи.

Не искам веднага да тръгвам на фитнес, защото не съм в достатъчно добра форма. Гърдите са ми главен проблем, защото въобще не са развити, и се чудя за някакви упражнения, чрез които да ги оформя до някаква степен. Знам, че хубави плочки по принцип много трудно и с много лишения се правят, така че те не са ми главен приоритет засега, и искам да наблегна на гърдите.

Така че кажете някакви домашни упражнения, моля - за гърди, а и като цяло, защото аз знам само едните му кофички и лицеви опори. :D Всякакви съвети са добре дошли. :)

Коментари

1.   има 3 разновидности на лицевите упори, които аз правя. Пусни си "home chest workout" във вбох го има и ще ги видиш, вместо тука да ти ги обяснявам. Повярвай ми това стяга :)