Споделена история от Спорт и красота

Не ме бива във футбола
Момче на 14 съм. Обичам да спортувам, попринцип волейбол и баскетбол. Гледам футбол когато мога, но просто не ме бива в самата игра. Съучениците нямат проблем с това, но проблема е госпожата по физическо. Все едно нарочно ме кара да играя само това и се опитва да ме злепостави пред останалите. Не ходих на турнир, тя обясняваше как е срамота да не съм запален по футбола. Просто исках да го споделя.

Коментари

1.   Не е срамота, че не си запален по футбола, не може да си добър във всичко :)). Не се насилвай да играеш, на сила хубост не става. Аз съм въбще МНОГО зле по физическо - например не мога мост, предно кълбо, задно кълбо, везна.. , а господина ми си мисли, че като съм ниска и слаба мога всичко. Е, не е така. На госпожата ти просто й кажи, че не всеки е добър по футбол, но ако не е добър по едно нещо, ще бъде добър в друго нещо, например както теб - волейбол и баскетбол.. помоли я да играеш нещо друго.
*Яса

2.   Спокойно с тренировки ще ставаш все по добър аз макар и да съм момиче също играя футбол в началото бях много зле когато бях на врата пропусках много голове а когато бях в атака или защита винаги докосвах топката с ръка и ми се караха но сега съм най - доброто момиче в класа ми което играе футбол

3.   Аз съм на 13 момиче/въобще да не ти пука накарай я нея да играе

4.   Голям праз. Аман от футболистчета!!!

5.   Е, не всеки го може. И до талант си е. Говори с даскалката и и обясни, че по-добре да наблягаш на друг спорт.

*Syndrome

6.   Е, много голям проблем! Да, де - той за теб си е голям, щом под една или друга форма те тревожи, но не бива да се притесняваш. Това с учителката е нормално виждане от твоя гледна точка. Не че иска да те злепостави, просто набляга на теб, защото й се набиваш на очи, тъй като сигурно си единственият от класа, който има проблем с футбола (което не е никакъв проблем). Много я интересуваш, тя да не преподава само на теб? ! Нали няма да ставаш футболист - какво те притеснява? !

7.   Хората се разболяват, страдат, умират... А ти ми говориш за футбол. Не разбрах къде е проблемът. Съветвам те от сега нататък да се занимаваш с БЕЛ, а не със спорт. Научи какво е пълен член и кога се използва.

8.   пхаха номер 7 тва ли ти е сравнението че някви някаде умират а ние тука си говорим ;д ми иди им помогни... До автора споко просто и кажи че не искаш или не ти се играе а в краен случай можеш и да отделиш някой час да се научиш =)

9.   Здравейте. Аз съм на 13 години и не ме бива във футбола харесва ми като игра и гледам мачове. По физическо господина не ми прави забележка но приаятелите да. Какво да правя. Благодаря предварително!

10.   Мале, мале...
Няма да правя проблеми за правописа, но хора -научете се да пишете бе!
По темата: 9, историята е много неясна. Но аз съм момиче, играя наистина много зле и знаеш ли какво- хич не ми дреме! Дразня се, че брат ми ме учи, а той е по- малък от мен с 5 години, но всеки се учи все пак! Това, че не можеш да играеш не трябва да те притеснява, а и можеш да бъдеш съдия.

11.   Наистина е странно как не си запален по футбола.Момче и то?В днешно време момичетата са запалени по футбол заради момчетата,което наистина е малко безмислено,но футболистите са най-готини и да, надявам се разбра ме : Д.. Като станеш футболист ще станеш по готин,повярвай ми ;). Но като неможеш..много жалко :)
Момиче на 13

12.   Много ясно, че е срамота тва все пак е най - великата игра!!!

13.   Аз съм момиче и играя футбол. Харесва ми! Макар че не съм много добра! Не се притеснявайте ако не ви бива!!!

14.   И аз не съм много добър, когато играя футбол винаги съм защитник, но много ми харесва и станах по-добър във футбола. Просто не се тревожи и ти ще станеш по-добър може ако си защитник да пробваш с вратар или защитник като мен. Може да пробваш и с друг спорт, защото футбола не е за всеки.

15.   Че защо трябва да си добър във футбола? ! Просто не е твоя спорт и толкова. Никога не съм можел да играя футбол, но се оказа, че отборните спортове изобщо не са за мен. Започнах да се занимавам с карате и спортна гимнастика и там бях в стихията си. Вече съм на възраст, но и сега съм в супер форма в сравнение с връзтниците ми. Просто намери кой спорт ти се отдава и се занимавай с него. После ще видиш много хубави резултати

17.   Това е много гадно! Аз съм момиче играя футбол и не ме биваше затова помолих моя приятел да ми помогне... и сега съм много добра:)

18.   15, това сякаш съм го писал аз :) Сериозно. И аз бях много зле с футбола, а после започнах да се занимавам с карете и много сериозно - със спортна гимнастика. И отбелязах доста добри успехи. Сега и аз съм на по-голяма възраст, но съм в супер форма :) Явно сме намерили печелившата формула :)