Споделена история от Спорт и красота

Отслабване в домашни условия
Здравейте драги ми съфорумници, имам един въпрос най - вече към момичетата или към останалите с компетенто мнение :)!!! Та моят въпрос е понеже килограмите ми са доста, а съм 9-10 клас бих искала да отслабна та въмжно ли е отсалбването, чрез коремни преси и упражнения в домашни условия и хранене изклучващо сладките и тестените изделия, а само много вода...и прмерно марети брускети, бейкроуси, солетки и такива :) Благодаря ви за отделените секунди :)!!!

Коментари

1.   Не казваш колко килограма си, нито колко си висока. И четейки поста ти, оставам с впечатлението, че си мързеливка. Ако искаш да отслабнеш коремните преси, клековете биха ти били от полза, но едва ли достатъчни. Нужно ти е движение, вода, ограничаване на тестените и сладки изделия. Не знам защо си мислиш, че от маретите и бейкроулсите не се пълнее. Напротив, от тях се пълнее доста.

2.   Ако правиш упражненията всеки ден или веднъж в седмицата (ако излизаш на разходки) няма да ти бъде нужна диета. Не се лишавай от нищо, но просто не преяждай (това не означава да ядеш като птичка, а да спреш, когато решиш, че вече не ти се яде). Диетите без хляб и съвсем никакви тестени изделия са вредни. Хлябът е много необходим на човека (включително белият)! Аз правя 50 коремни преси и 20 клякания. И съм си здрава, а не е хубаво да си кльощав. 1. 65 и 59 кг, но се чувствам перфектно - имам голям бюст, стегнат задник и тънка талия...

3.   И като мине лятото, пак започва голямото плюскане, нали? :D Така не се отслабва, трябва ти промяна на хранителните навици и повече двигателна ативност за цял живот, не само преди лятото.

4.   Благодаря и на трите за отговорите ви, до номер 1 : висока съм 1. 64 и съм 52 -3 кг. : )))))

5.   90-дневна диета, потърси информация в нета. В основата си е проста и лесна за спазване, първата да кажем една седмица ще ти е некомфортно на стомаха, след това се свиква. Аз съм момче и за 45 дена от 95 кг паднах на 69 и за една година съм качил само 2-3, но опира и до организма. Не съм правил никакви упражнения по време на нея, водя много застоял начин на живот, смятах че със заминаването на килограмите ще дойде ново самочувствие, но уви, не стана, нещата са си все същите, но сега съм поне една идея по-комфортен в гнусното ми тяло. Коремните преси не свалят килограми, те са за стягане на ВЕЧЕ СЛАБ корем и нищо друго, колелата/велоаргометрите също. Единственото, което може да ти помогне допълнително да сваляш килограми, е бягането, пак потърси в нета. Успех.

6.   Ами не виждам особено голяма нужда да слабееш, но все пак ако свалиш някое друго килце то със сигурност няма да ти се отрази зле. Захвърли просто тестените неща, избирай по-здравословните и нискокалрочните неща. НЕДЕЙ ДА ГЛАДУВАШ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Яж плодове, зеленчуци, чисто месо, вода много. Сладко - черен шоколад и пълнозърнести бисквити, разбира се не прекалявай с тях, за да не стане обратният ефект. Пробвай да тичаш или да си танцуваш у вас поне 1 час или дълги разходки от няколко часа

7.   Има доста ефикасни упражнения с които се сваля има и един сайт ето ти го тук има доста полезна информация диета упражнения пробвала сам и чесно казано се чуствам по добре http://fitnesinstruktor.com/дано сам ти помогнала

8.   Бейк ролс и брускети - категорично не. От велоергометъра се отслабва и то много, но си трябват 20-40 минс въртене.