Споделена история от Спорт и красота

Кола маска
Здравейте! Въпроса ми е свързан с кола маската. На 16 съм ии досега си използвах самобръсначка за интимните части, отскоро обаче водя полов живот и този начин не ми харесва особенно, имам чувството че колкото и да повтарям със самобръсначката, все боцка... а на гаджето ми едва ли му е приятно докато ме.... сещате се. Искам да отида на кола маска, кажете мии как точно става да оставя космите да пораснат или така?

Коментари

1.   Остави ги да пораснат малко, на мен ми трябваха около 5 дни, за да са достатъчно дълги, иначе няма да захване. :)

2.   Остави да пораснат космите доста, защото мен първият път козметичката ме върна, че не били достатъчно дълги. Евала, че не ми все напразно парите де.

Няма да те лъжа, боли, ама са 20 мин (като за първи път). А и е моментна болка, дърпа, тя те пита да продължи ли, не спирай. Аз до края го изкарах без почивка и съм много доволна. После 1-2 дена си почини, не прави секс и не носи тясно бельо и панталони и после ще си си супер. Късмет!
А и да не забравя... топла кола маска, задължително. Но пари, да знаеш.

3.   Мерсиии момичета :)) Само още един въпрос. С прашки ли трябва да отида? ии горе долу колко струва, знам че навсякаде е различно, но горе долу??
целувкиии

4.   Какви ти прашки ;DD Няма значение. Ако ще правиш цялостно, направо ще си махнеш бельото. Не боли чак толкова спокойно. А ми.. Като ходя само за бикини линия ми взимат към 10-11 лв. Ама е различно!