Споделена история от Спорт и красота

Онлайн магазини за дрехи
Момичета, знаете ли някой сравнително евтин български онлайн магазин за дрехи? Честно казано обикалям по магазините, а нищо не ми харесва. Всичко е толкова лигаво и шарено. Имаше един корейски сайт, предлагаха много сладки неща, но доставката е нечовешки скъпа, а все пак съм ученичка и нямам лични доходи. Майка ми пък отказва да ми купува дрехи, защото съм си имала достатъчно, дори ми се кара когато си купя със собствени пари. Да, имам си дрехи, но в последно време стилът ми на обличане доста се промени, започнах да харесвам по-семплите, но някак си стилни дрехи, предимно в черно или друг тъмен цвят. Най-добре се чувствам в тесни черни дънки + черно потниче с дантела и пантофки. Майка ми обаче не го разбира и поради дефицита ми на такива дрехи и нежеланието ми всеки ден да обличам едни и същи, продължавам да си ходя с шарените тениски с весели анимационни щампи. Преди ме кефеха, но вече се чувствам твърде голяма за тях (на 18 съм) и самата аз не се харесвам. Не искам да изглеждам като поредната кифла и знам, че дрехите не са най-същественото, но нали е важно човек да се чувства добре в кожата си. Общо взето имам 2 чифта дънки, 3 потничета и една жилетка, които са ми по вкуса, останалото е твърде детско. Също така знаете ли къде в София мога да си намеря тъмно сини или черни тесни дънки. Търся, търся и все намирам или широки на глезена, или на цени от порядъка на 300 лв. Мерси предварително и приятен ден.

Коментари

1.   ефреа, кокетна -мисля че те са по-евтини. Акропол също

2.   Влез в prodavalnik.com там има хубави дрехи а и не са всичките скапи има и доста евтини

3.   koketna.com - там със сигурност ще намериш дрехи по вкуса си и цените са прилични.

4.   Тъпо е майка ти да ти забранява. Виж в сплаш бг. ком или вмзона. ком

5.   Не мога да повярвам, че все още има толкова зле осведомени хора и то в София. Дънки за 300 лв? Момиче нямаш лев, но иначе обикаляш марковите магазини и се жалваш тук във форума. Продавалник е едно много добро решение за теб или Илиянци. Пробвай също магазините за втора уотреба. В един момент си мислех да ти изпратя малко дрешки, понеже съм онлайн търговец и разполагам с всякакви размери, но най-накрая жалостта ми се отми от глупоста ти. Да питаш в сайта за споделяне откъде може да си купиш най-масовите дънки!!!

6.   Тесни дънки има в "Терра нова". Аз не мисля, че това е магазин с особено качествени стоки, но дъщеря ми, която е слаба и носи такива от там си купува. Цената е между 25 и 40 лв. Купували сме и от "Даная", но май в момента има летни поли, рокли и пр. Така, че чак пък 300 лв. е доста прекалено за България, където даже да е марково нещо, не е сигурно не е ли менте.

7.   За дънките май наистина не търсиш на правилните места. Мога да ти препоръчам да се оглеждаш за магазини за преоценени маркови стоки. Изпадат доста хубави и качествени дънки за 15-40 лева.

8.   http://www. sinstore. eu/index. php? route=common/home&tracking=5059bfc859f1b

ето тук има доста добри идеи