Споделена история от Спорт и красота

Да диетуваме заедно
Здравейте! Предлагам ви, ако имате мерак да слабеете и имате проблем с кг да диетуваме заедно. Да изберем диета и тук да даваме отчет, дали сме се справяли и тн.т. Има ли навити?
Съни

Коментари

1.   Аз като исках да отслабна се захванах самичка. Започнах преди една година. Свалих 10кг. и сега тежа 47кг. и не са ми нужни диети. Според мен е тъпо да чакаш на някой да те подкрепя.. трябва да имаш воля!

2.   Аз искам :Д Никаква воля нямам искам да сваля няколко килца започвам някакъв режим на хранене, но след три седмици вече съм се отказала. Мисля че това е добра идея, да се отчитаме една на друга, да превърнем отслабването в едно състезание ;д

3.   Аз съм Мия. Миналата година си бяхме спретнали такава темичка. Скоро я търсих, даже мислих да пиша, за да я посъживим, но ето, че някой се погрижи за нова. Аз съм висока 160 и тежа 58 кг. Целта ми е да смъкна 8. От три дни съм на зеленчуци, плодове и чай. Правя и упражнения. Записвам се...

4.   и аз съм навита! :)

5.   Здравей, Съни!
Аз съм за! Имам 7кг за сваляне ( 57 съм). За сега пробвам само със здравословно хранене:
Закуска: Мюсли 1 плод
Обяд: Салата пиле/риба
Вечеря: Супа/ като на обяд

Не ям сладкиши, тестено само веднъж седмично. Не пия газирано, кафе, сокове... Само вода и чай.

Спортувам 2 пъти седмично ( не е достатъчно, но наистина нямам време).

Ще се пробвам 1 месец как ще се развият нещата и ако няма ефект ще го давам по-драстично.
Успех на теб, дръж ни в течение!

ML

6.   Аз съм навита. Звучи добре, само не знам дали въобще мога да се откажа от тъпченето.

7.   Аз съм навита.
Сандра, 38 годишна.
Висока съм 168 см и тежа 75 кг.
Гръдна об. 107
Талия 83 см
Ханш 105 см
Необходимо е най-напред да сваля 7 кг., за да спра да се чувствам дебела, а после още 10 кг, за да се почувствам отново стройна, каквато съм била винаги /даже след раждането на 2 деца/.
Просто последните 4-5 години изпуснах контрола над теглото си, залисана в работа и е крайно време да се върна към себе си, защото това сега не съм аз!
Мисля първоначално да не пазя конкретна диета, а просто всеки ден да прилагам разни неща, за които съм чела, че влияят положително върху отслабването.

8.   аз съм съгласна, стига диетата да ми допадне :) не обичам месо и го ям рядко, но за сметка на това съм пристрастена към сладкото.. на 16 съм и тежа около 47-48 кг при височина 1. 64.. някой би казал, че съм слаба, но не е така, твърде отпусната съм, нямам грам мускули, а всичко е мазнини.. не искам да свалям кой знае колко кг, а сантиметри, да се стегна, защото не си понасям дебелите бедра и отпуснатия корем :/

~Рия~

9.   А защо не пробвате със спорт, ами само се мъчите с диети, хем ще си хапвате, хем тялото ви няма да е отпуснато.
М 23

10.   Номер 1, да имаш воля означава да искаш силно (идва от славянската дума, значеща обичам и искам), а не да се мъчиш и напъваш.

В този смисъл воля е равносилно на мотивация, тоест именно мотивиране е нужно, пък било то под формата на групова подкрепа :)) Повечето забавни и разнообразни групови занимания мотивират, така че - защо не.

11.   Ауу добре.. И аз искам 7-8 кг да сваля. Аз гледах един младеж как отслабнал с 14 кг за месец и половина. Изключил сладкото, спрял белите храни /бял хляб, ориз/ и започнал да се храни разделно. Да кажем един ден с неутрални храни, друг белтъчини, въглехидрати.. До обед ял само плодове. Искате ли да пробваме или имате нещо друго в предвид? =))
- Съни

12.   Номер девет - Не може да спортуваме цял и после да се приберем и да се натъпчем. Диета спорт и ще има наистина резултати
- Съни

13.   Съгласна съм. Кога започваме и с какъв режим? Аз имам за сваляне 7-8 кг.

14.   Номер 1 : каква диета спазваше ?

15.   Здравейте, аз съм на 13 и не спазвам сериозна диета, а просто се ограничавам от вредните храни. За 3 месеца успях да сваля 10 кг. Висока съм 1,64 и преди бях 62 кг., но сега съм 52. Тренирам няколко пъти в седмицата, като ходя сутрин да бягам. Искам да сваля още два килограма, но не ми се получава. От няколко седмици килограмите не мърдат и много се ядосвам. Може ли някакви съвети?
- Цвети

16.   Номер 15 : може ли да напишеш едно две примерни менюта от твоя ден.. закуска, обяд, вечеря, междинна закуска ако има.. :)