Споделена история от Спорт и красота

Въпрос към момичетата, високи около 1.65 см
Хей мацки :) Висока съм 1.65 и ми е любопитно какви са идеалните пропорции за жена с тази височина. Нужни са ми малко повечко мнения, защото вече не мога да преценя каква съм - ту се чувствам дебела, ту слаба. Т.е. аз си се виждам дебела, но околните ми натякват обратното. Ако може момичетата с височина, близка до моята, да споделят колко тежат и какви са обиколките им на ханша, талията и бедрото. Моите са
талия: 58 см (беше 54, но се освиних в последно време, за това и се чувствам дебела)
бедро: 47 см (беше 42.. :хх)
ханш: 89 (беше 84)
Също така бих се радвала ако ми кажете как да си върна старите мерки и да се стегна. Мерси предварително

Ж.21

Коментари

51-56 от 56

70.   Хора аз съм 1, 70 и тежа 49 килограма, в краката съм слаба но имам целулит как да го махна?

72.   Аз съм момиче на почти 16
Висока съм 1. 70 и тежа 46 кг. Винаги съм си яла всичко без да се ограничавам, и винаги съм била с поднормено тегло не знам защо.

74.   Ами аз съм на 13 Висока съм 165 и тежа 44 кг
Мисля се за дебела но вече се обърках... Свалих 10 кг последния месец и все повече хора ме харесват така
Но като казах че искам да отслабват още... никой не е съгласен
Ако някой тежи колкото мен да ми каже харесва ли се...
Аз просто не си харесвам нищо

75.   До номер 74,

Мило момиче, надявам се, че все още четеш темата. Искам да кажа, че наистина няма как да не изглеждаш слабичка и добре на тази височина и килограми. Моля те, не се подвеждай от някакви моди, всеки човек си има различна структура на тялото. Предлагам ти следният съвет - застани пред огледалото и си стегни мускулите на краката. Ако можеш да захванеш някаква мазнина, защипи я със ръка и виж как ще изглеждаш без грам мазнина. Няма да е красиво нали? Същото важи и за корема и за ръцете.. ще видиш че при всеки е различно и че твърде слабите момичета не само че нямат мазнини ами и имат много малко мускулна маса и изключително тесни и фини кости. Така, че знай, че си много добре и няма от какво да се тревожиш. Движи се за здраве, хапвай си от всичко умерено и тъй като още си в пубертета ще видиш че ще се развиеш и ще изглеждаш различно след няколко години като жена вече. Харесвай се такава каквато си, защото тялото ти е едно и то ще те съпровожда през целият ти живот.

Много поздрави,
Ж22

77.   Здравей те аз съм висока 1. 70 тежа 60кг. Аз мисля че хората блиски до височината ми и килограмите просто са едри и кокала им тежи никак даже не са дебели много са си добре

78.   Ето малко и от жена на повече години. Авторке на твоята възраст тежах 45кг и бях с мерки 86/59/86 и бях със супер фигура.

Днес съм с мерки 87/66/91 и тежа около 50-52кг варират. Миналата година бях свалила до 47 и това е най-мислите килограми които съм имала след раждане. Мерките ми бяха други и сега опитвам пак да сваля, но на моите години това става почти невъзможно.

За сведение на 40г. Съм. Не се вглеждай толкова в мерките а гледай да е стегнато тялото. Много по-красиво е стегнато тяло отколкото слабо обаче отпуснато.

Успех!

51-56 от 56