Споделена история от Спорт и красота

Като отслабнах...
... се сдобих със МНОГО бръчки по лицето, особено под очите. Кожата ми на ръцете над лакътя е доста увиснала... знам, че има нужда от тренировки за да се прибере, но тъй като съм жена и то доста нисичка, не искам да натрупам някакви груби мускули. Има ли някакъв начин да се прибере увисналата кожа по ръцете без хирургическа намеса и без да тренирам като културист? Бръчките ми под очите са наистина доста набиващи се на очи... има ли някакви кремове, които наистина да действат и да премахнат бръчките?
Ще се радвам да намеря отговори на тези въпроси.
И другото, което искам да попитам дамите е - правили ли сте си някакви процедури за изглаждане на бръчки и каква е цената... и как се казва самата процедура??

Коментари

1.   Интересно ми е колко килограма свали и за колко време, би ли споделила?

Мисля, че бръчките са се получили не толкова от отслабването, колкото от недостига на полезни хранителни вещества.

Започни да приемаш в достатъчни количества яйца, бирена мая, рибено масло, овесени ядки и месо. Нещата силно ще се подобрят.

А кожата над лактите може да се прибере с масаж - мажи обилно с кремове, смесени с лимонов сок и пляскай силно мястото в течение на няколко минути.

2.   Много жени като теб се лъжат, като си мислят, че, ако тренират ще станат мускулети, но това не е вярно. Вдигай тежести колкото да са ти леко тежички и кожата ти ще се стегне. А за бръчките използвай някакъв крем, не знам точно какъв. Консултирай се с някого.

Между другото как отслабна. Питам защото и аз съм пълничка и искам да ми кажеш как и за колко време. Дано съм ти била полезна

3.   След като си жена, това означава че няма да направиш мускули като на култирист, защото нямаш висок тестостерон. Жените културисти приемат тестостерон за да правят мускули.
Студен/хладък душ ще ти стегне кожата.

4.   Къпи се със хладна вода, не си мисли че като тренираш ще станеш като културист, натурата на жената е такава, че неможе да направи толкова големи мускули!

Карол*******

5.   Авторката:
Номер 1 - Ако знаеш колко ме е яд, че късно се сетих да отслабвам... не за друго, ами имам стрии и отпусната кожа, която създава впечатление, че съм пълна, а не съм. Малко съм на кг.
А как отслабнах... амии интересното при мен е, че като бях в пубертета правих всякакви опити, но все се отказвах... и изобщо не отслабвах всеки път, когато бях на диета, а напротив, пълнеех. Сега съм обратното на това- отслабвам с малки усилия. Да ви кажа... колкото и банално и тривиално да звучи, истина е това, че ВСЕКИ организъм е РАЗЛИЧЕН!!! Аз не съм правила кой знае какви жертви, дори не съм спазвала диети - и отслабнах. А има хора, които много трудно слабеят. От мен да знаете, спорта му е майката!! Аз тренирах, но за жалост спрях, че натрупах бая мускулна маса в бедрата и е малко грозно на този ми ръст. Наистина всеки организъм е различен... но аз съм забелязала, че при повечето хора действа спирането на хляба, газираните напитки, сладките изделия и всякакви там салами, луканки и глупости и за седмица, две постигат невероятни резултати, зависимост от организма разбира се. Възможно е едни да отслабнат за седмица с 7кг, други с 2-3. Пробвайте някоя диета за седмица-две и ще видите как сваляте вие... и след като свалите няколко килца, това ще ви мотивира да продължите с диетата.

П. С наистина ли студената вода стяга кожата? Това не го знаех.
И моля ви, ако знаете някакви кремове или процедури за премахване на бръчки под очите.. казвайте :(

6.   от личен опит-ЗАПОЧВАЙ да тренираш, по избор- и ще видиш разликата.. треньорката ми по аеробика е на 52 години и изглежда супер! стегната.. 70 килограма е на 1, 70 височина и изглежда в пъти по-добре от н
якои 60 килограмови... диета-ок, ама без спорт-ефектът е по-нищожен
започвай!
висналите меса не се прибират по друг начин! сама ще усетиш разликата!
напред и успех!

7.   Просто ти е такъв гена, а сигурно имаш и по - бяла кожа. Единственият начин е да напълнееш, за да се изпънат

8.   Цената за "премахване на бръчките" е - ОБЕЗОБРАЗЯВАНЕ!

9.   Мускули няма да направиш, защото няма да пиеш протеин :)

10.   пий всяка сутрин по 1или 2 лъжички годжи бери

11.   Пробвай с q10 дневен и нощен крем. До номер 10: годжи берито е за отслабване, а не за подхранване на кожата :)

12.   За очите серум и крем на la prerie
Skin caviar luxe eye lift cream
За масаж на Clarins кремовете, имат и за целулит