Споделена история от Спорт и красота

Как да заякна и да не отслабна?
Значи аз съм на 13 и съм 47 кг. Но съм много слаб и роднините ми все ми се "карат" че не ям. А всъщност ям.. Ако някой знае как да заякна и в същото време да не стана по-слаб (по-скоро да стана 54-55кг. ) Моля да ми помогне :(

Коментари

1.   Много ядене и здрав спорт!

2.   Започни някакъв спорт. И много ядене, но здравословно!

3.   Яж ядки, мед, мляко, месо и спортувай! Гроздето също е много калорично!

4.   От Автора: Благодаря ви, но това съм го пробвал в продължение на 1 месец и не става :/ Точно за това искам съвет от вас :)

5.   Започни да тренираш фитнес за сила. Ако не знаеш как да тренираш-плати на някои фитнес инструктор да ти направи хранителен и тренировъчен режим

6.   Не може да имаш резултата за месец! Мускулите се изграждат с години!

7.   Един познат за 3-4 месеца се промени доста. Това, което ми каза е че яде доста месо, взима протеини, някакви добавки и неща от този род. Потърси в интернет, ще намериш по-подробно написано. Накратко - спортувай и яж. За мускули трябва време, те "нарастват" с почивка, но естествено не става с по цял ден лежане. Тренирай нещо, момчето, за което ти писах тренираше муай тай от 2 години. И да ти кажа има адското тяло. Успех!

8.   От автора: Мерси, но вече не се интересувам от това, вече станах по-пълен и заякнах (не чак до перфектни плочки :D) така че благодаря ви за това което споделихте вече не ми трябва помощта ви благодаря на всички :)