Споделена история от Спорт и красота

Високите момичета и токчетата
Здравейте, аз съм момиче на 20 години.. висока съм 1. 74 и винаги ме е било страх да сложа високи обувки, а страшно много ми харесват. Притеснявам се от факта, че ставам още по висока и някак си имам чувството, че стърча над другите. Никога не съм излизала на високи обувки.. и ми е любопитно да разбера дали и има и други момичета като мен.. също така и да попитам смешно ли ще е според вас?
Благодаря за вниманието :)

Коментари

51-55 от 55

56.   Според мен на високи момичета ще им седи по-добре висок ток отколкото на ниски, защото ако си нисък и пълен изглежда някак си несъразмерно. Аз съм 13, тази година ще направя 14 и съм висока 1. 80, но все пак мисля че всяки момиче, което може да ходи уверено на висок ток трябва!!! да носи токчета

57.   Аз съм на 15 и съм 1. 76 даже искам по-висока да стана ;) много ми е кеф да си вървя по улицата и всички момичета да ме гледат завистливо, щот са бхт ниските тапички със къси крачка ;) въобще да не ти пука, слагай токчета много яко стоят на нас високите :) гордей се, че си висока, не всеки има тази 'привилегия' и да.

58.   Аз съм на 15 и съм 180 няма такова притиснение и мислене каква обувка да сложа като стане въпрос да ходя на бар, точно и днес това ми е проблема всичките ми приятелки ще са с рокля и токчета и не ме стигат дори с тях на височина. Доста ми е срамно да сложа висок ток аз ставам 190 все си мисля че ще съм така наречения "гигант" в дискотеката

60.   Бъди благодарна за своята височина, защото не е никак хубаво да си ниска. Аз съм 1.55 и съм на 16 и наистина високите токчета ми подхождат, но няма как да ги нося всеки ден, а без тях се чувствам като малко дете. Неудобно ми е, че най-добрата ми приятелка е по-висока от мен, а е по-малка. Ти можеш да носиш както ниски обувки, така и високи токчета. Така че не се притеснявай!

61.   1. 74 е супер височина, имам приятелки над 1. 80 и пак обуват токчета и изглеждат супер, не виждам повод за притеснение, а напротив.

51-55 от 55