Споделена история от Спорт и красота

Вътрешната част на триъгълника
Споделете как си обезкосмявате вътрешната част на триъгълника, на мен ми е много зор със самобръсначка, а със крем депилатор ме е страх да се намажа чак там защото може да попадне където не трябва. Не ми препоръчвайте кола маска, защото не мога да издържам на болка и не искам да си представям какво ще е. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   лазерна или фотоепилация :)

2.   С лазерната и фотоепилацията трябва много да се внимава къде и от добър специалист ли се прави. Това си е облъчване и може да увреди някой орган, особено в зоната на триъгълника.

3.   На мен приятеля ми ги бръсне със дамска самобръсначка, много е възбуждащо, след това се мия и ме лиже :)

4.   Със колата маска там ще боли мннногоо!! Една пирятелка си беше направила на срамните устни мисля че кола-маска аз си направих само отгоре, но ми се иска да си напаря целият триъгълник но много болии.. ще те болии още повече ако преди това си ги бръснала със самобръсначкаа хх ужааасс!! ... но пък със колата маскаа е доста ефективноо... бая време държи : ) Успех!!

5.   Авторката**

Ами вие как се обезкосмявате там доло?;)

6.   Козметик.