Споделена история от Спорт и красота

Как бързо да премахна корема?
Здравейте на всички. Аз съм на 17 години и тежа около 65 килограма. Това е добре за моята възраст, но имам коремче, което искам да го премахна. Проблемът е, че съм след месец и половина на лагер и искам за това време да го премахна. НЕ искам плочки, а просто да го премахна за малкото време!!! Имам ли възможност да го премахна, без да ходя на фитнес, защото се занимавам с танци и нямам време да ходя до фитнес залата. Почти меса не ям, а само зеленчуци и плодове, обаче по половин хляб на ден изяждам. Моля Ви, ако знаете, как мога да премахна корема за месец и половина пишете.

Коментари

1.   Здравей. Аз съм на 17 и за около седмица успях да смъкна няколко сантиметра от корема си. Пред тази седмица спрях да ям хляб, сладко и да пия всякакви газирани неща. Карах го само на зеленчуци, плодове и вечерта каквото сготви майка ми. И да ти кажа информативно, че за тази седмица смъкнах кг и половина. И сега вече тежа 59кг. :))А и да добавя към всичко това добавях упражнения. Не правих нещо точно определено, но правих коремни преси и скачах на въже-горят се доста калории.
Успех! Ако те интересува нещо, питай не се притеснявай :)

3.   С магическа пръчка :Д
Колко си висока? 65 не е много добре за момиче ако не е поне 170см и нагоре! Иначе забрави за хляба. Хубаво е, че танцуваш, но си трябва и спорт. Няма такова нещо като "бързо сваляне на корема", поне не и здравословно.

4.   Корема е най-отвратителната част.. аз започнах диета и упражнения и действително започнах да отслабвам и да правя мускули обаче корема същия си седеше и спрях..

5.   По 2 филийки максимум на ядене, без сладки неща и газирани напитки, комбинирано с някой от упражненията от този сайт fitnesinstruktor. com отбягвай да ядеш преди лягане и ще се постигнат женаните резулати.

Карол********

6.   Към номер 3: висок съм 180-182см.

7.   И аз имам същият проблем но съм на 14. Висока съм 1. 67-1. 68. Тежа 60кг плюс минус някое килце. Ще пробвам тези съвети и ще пиша след 1-2 седмици. И аз ям много хляб доста хляб. Спряла съм газираното от 1-2 месец, но със сладкото ми е доста трудно да го спра ще опитам за 1-2 сезмици и ще пиша!

МАЛКАТА!!

9.   Аз винаги съм имала този проблем с корема. Висока съм 160 см. и тежа 53кг. Имам слаби крака и ръце, но имам и корем, който хвърчи напред. Какво ли не пробвам, но не мога да го сваля. Някой, ако има някакви идеи може да помогне :(

10.   аз съм на 12 почти 13 г и съм висока 1, 63 накъде 1, 65.. не знам дали за тази височина е нормално да съм 55 кг?? според вас?

11.   Аз свалих коремчето като спрях да ям всичко сладко (без някой и друг плод) тестено и пържено. Храня се с чисти, полезни храни, готвя не мазно, но пак е вкусно.

НЕ преяждайте (за да не се разширява стомаха) и забравете вредните храни - с много сол и захар.

Пийте повече вода - така тялото ви няма да задържа в себе си вода, защото ще получава достатъчно и ще я изхвърля.

Забравете за подсладени и газирани напитки.

Хапвайте по малко, когато огладнеете (не да гладувате, просто малки порции на често), така се смалява стомаха, засищаш се по-бързо.

Правете и коремни преси - но ефект от тях ще има, като понамалите сланинките и се види, че ви е стегнато коремчето.

Можете да увиете найлон върху корема и да тичате, карате колело или друга подобна кардио дейност (на мен много ми помогна).

Успех:) и с воля всичко се постига - не става от днес за утре! Резултати ще има ПОНЕ след 2 седмици, а наистина добри резултати - след месеци.

12.   Пич ето ти един линк, на 16 съм и направих плочки за 1месец. Стига да правиш упражненията всяка сутрин на гладно си готов. А освен това не отнемат много време. (8-10мин) Иначе си яж всичко без хляб. Може по 1-2 филии дневно.
http://sasho. net/kak-da-napravim-plochki-na-korema-ba-rzo-v-ka-shti/

13.   аз съм на 10 но тежа 25 килограма ако искаш да свалиш килограми яж най много 400 грама на ден аз сжлих така за 2 седмици

14.   Много ме кефят тези"не ям месо, ама ям по половин хляб". Еми набийте си го в главата, хляба е сложен въглехидрат от който се пълнее ако се яде в големи количества и енергията не се изразходва. Протеина в месото подхранва мускулите и няма да напълнеете от него, така както от хляба, особено ако е бял.
Pr0cK

15.   Здравей.

Бягай поне 1 час, скачане на въже, коремни преси сутрин-обед-вечер 5 серии с 15-20х повторения, и ня забравяй за хубава диета намери си го от ВВ-Теам или др.

Аз така успях.

-MonLIT

16.   За да разбереш колко трябва да тежиш според височината ти трябва да направиш следното - лесно е (математика) :)
1. премери колко си висока - пример - 160см
2. извади 110см от височината ти и ще получиш колко килограма трябва да тежиш! това майка ми ми го каза и е вярно! ;)
относно махането на корема - по-малко сладко (може да ядеш черен хляб-той е полезен и не се пълнее) и не пий никакви газирани напитки - разширяват ти стомаха и съдържат захар, оцветители и консерванти (общо взето са много вредни, но много вкусни) Успех! :))

19.   Здравейте имам проблем на 14 съм и искам да премахна коремчето си също така и да стегна дупето си,защото има целулит по него,но въпроса е там,че имам 1 месец до лятото какво да правя! Моля ви дайте ми съвет !

20.   Имам 1месец как да си премахна корема. ако имате идеи кажетее :(

22.   Здравейте аз попринцип съм слабичък но имам малко коремче спрял съм газираното ям по 1 филия на ядене преди 1 година бях започнал да тренирам за плочки излязоха ми 2 но после спрях да тренирам и направих корем на 12 съм кажете ми как да го махна корема

23.   Свали си това уникално приложение на телефона- "pump up"! Стига да знаеш английски ше ти е лесно да се оправиш с него. Освен това спри хляба! На 17 си и животът е пред теб! :Д Хубава, умна и айде оп, с коремче. Не го казвам като обида и аз бях така, но с пица, сладко и студен чай. За да можеш да спреш тези неща трябва наистина много да го искаш и да "работиш" по него. Приложението, което споменах наистина помага и то ти оформя упражненията, които няма да са едно/две ;) Късмет :)

24.   Аз имам същия проблем. Пробвам с плуване, ще видим какъв ще е ефектът. Дано стане. Аз не съм толкова амбициозна, дала съм си 5 месеца (до лятото).

25.   Аз съм на 12 и тежа 50кг. Имам коремче не ям хляб, но ям сладко. Спрях го за около 2 седмици и нищо! Помощ как да го махна това проклето коремче??

26.   Вижте без физически тренировки желания ефект няма да го има. Аз съм на 15 години и съм висок 186см. и тежа 75кг. Преди няколко месеца преди да започна тренировки и диета тежах 86 кг. и бях наистина много пален. Диетата представляваше-без сладко без тестено (това включва и хляб) също храненето трябва да се намали. Трябва да тренирате, това е важно. Тренировката включва-клякания, коремни преси и лицеви опори.
Ако спазвате това за по-малко от 1 месец ще свалите 10 кг. Ако искате след това да имате мускулатура хубаво е да почнете да ходите на фитнес (вземете си личен треньор).

27.   25 добре си не се притеснявай аз съм на 9 години и съм толкова килограма добре си

32.   Плодовете(бай-вече сушените)задоволяват желанието за сладко,тесто,захари и т.н. но най-добре си ги отглеждайте сами, защото тези по магазините и пазарите са тъпкани само със захар(ужас).

33.   Аз съм на 11 и половина, висока съм 150см(там някъде)и тежа около 40кг. Чувстцам се дебела, въпреки че ми казват че съм кльощаца. Помощ!!!

34.   Спри да ядеш толкова хляб тичане и танци и ще изчезне доста

35.   премахваш хляба газираното и солта и сладкото и си човек и няма да имаш корем по този начин. използвайте само минерална вода плодове зеленчуци сирене кашкавал натурални сокове и др.

36.   аз съм на 15 и тежа 60кг височина 1. 68,
как мога да сваля малко от теглото си
изобщо не ям хляб и не пия газирано,
но имам корем, почти всеки ден тичам
на стадиона с по 10 обоколки и правя клекове

37.   Здравейте. Аз съм на 12 години и от 1 месец тренирам интензивно, не пия газиранои, не ям сладко и много хляб. Чувствам се добре, заштото имам 4 плочки и съм спокоен, че и моето тяло ще е хубаво за лятото.
Важно е много тичането, защото имено то топи мазнините!

41.   Здравейте,
Аз съм на 13. Тежа 43 кг или 44 и съм около 1,57. Имам малко коремче, което ме дразни и искам да го махна. Ям доста сладко и предполагам, че трябва да го намаля, хляб почти не ям, Ама сладки и разни вредни неща доста ям. Ако спра да ям вредни неща дали ще мога да отслабна за лятото?
Ако някой има съвети, моля да пише

43.   Аз съм почти на 14 тежах 50кг сега бях станала 46 малко съм притеснена защото коремчето почва да увисва което означава че напълнявам и имам двойна брадичка а не успявам нито едното нито другото да махна. Ям оризов чипс плодове зеленчуци повече плодове, но нестава. Опитвам се да правя упражнения. Кажете ми какво е най-добре да ям повече? Благодаря ви ❤️