Споделена история от Спорт и красота

Тегло
Здравейте аз съм момиче на 15 години, и искам да ви попитам относно теглото ми...
Във момента тежа 66 килограма, но тези килограми не са нормални за годините ми макра че съм висока 1. 66 см, никъде по тялото ми не личи че съм толкова дебела, освен по корема ми. Когато бях във България теглото ми беше съвсем нормално, но когато се преместих да живея в Лондон, всичко се промени много бързо. Моля ви ако знаете някакъв начин за по бързо сваляне на теглото или коремчето пишете защото, гаджето ми ще идва по средата на септември, а аз искам да изглеждам по добре... Благодаря предварително

Коментари

1.   Е няма как да свалиш около 10 кила за толкова малко време!! Запис на иога!! правилно хранене спорт... офф потърси инфо в нета толкз мн има!

2.   Не слушай ном 1, разбира се че можеш да свалиш около 10 кг и то за кратко време. Мини на диета-бъди постоянна, плувай, тичай или скачай на въже, карай колело-каквото ти е кеф... прави упражнения, също съчетай няколко вида коремни преси... ако си постоянна още на 2-рата седмица ще усетиш разликата... успех :)

4.   Авторката: 1 месец правих коремни преси и бях на диета никакъв хляб не употребявах, безалкохолните напитки ги намалих ходих на парка, но без никакви резултати и затова се съветвам свас, Благодаря много

5.   абе знам едни упражнения ама всеки ден трябва да не се отказваш и да махнеш сладко,паржено ,газирано и така нататека обаче не мога да ти кажа за колко време ше стане иначе и аз ги правя и има добар резултат ама за 10 килограма незнам и тялото ти много барзо се стяга ето ги
http://fitnesinstruktor.com/

6.   Здравей, напоследък много се интересувам от диети, упражнение, правилно хранене и подобни. Бях качила 5 килограма, просто от стоене вкъщи и ядене на глупости, вечеря късно и подобни. Реших да си върна старото тегло, което е около 50 килограма, с които се чувствах перфектно. От вчера реших да започна и диета, а преди това около 2-3 дни скачах на въже, въртях обръч и правих коремни преси редовно. Та, започнах диета Японско чудо, днес ми е втория ден и от почти 55 килограма в момента съм 53, като продължавам с упражненията... Потърси я в интернет, тя продължава 2 седмици, с правилните храни след това няма да има Йо Йо ефект.. аз първия ден започнах както трябва, но вечерта вместо само салатка и някакво месо си хапнах и спагетки, които бяха със сос, но пак имаше ефект... аз лично не мисля да я спазвам 2 седмици, а няколко дни... Пожелавам ти успех :)
/момиче, 14 години